Věřte nevěřte (1997) (seriál)

dodnes mám z některých dílů respekt. a pořád myslím na to že se údajně staly

Partička (2011) (pořad)

Absolutně mi to nepřide vtipné. sem tam se místností rozlehne falešný smích Genzera a u některých herců se ukazuje, že neumí hrát a už vůbec ne improvizovat

Noci s nepřítelem (1991)

Nevím proč, ale nejvíc na mě zapůsobily dvě scény. To jak odjíždí autobusem a je vidět americká krajina a poté koupě nového domu a jeho úprava. Díky tomhule filmu mi vždy při slovech bydlení v americe vyvstane na mysli ulice se stromy a hezkými domky, které mají na verandě houpačku

Černokněžník (1997) (TV film)

pohádka se nápadně podobá Čerodějovu učni a na závěr jsem čekala sňatkové dvojice naopak

Xena (1995) (seriál)

Musím dát čtyři hvězdy, proto že jsem milovala Arese, vyráběla meče, chtěla být Gabrielou a doted obdivuji nádhernou scenérii jednoho dílu

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Dávám čtyři hvězdičky, protože si myslím, že je to mnohem lepší díl než ten poslední a protože konečně odstranili to unylé duo Elisabeth/Will. Záměrně jsem nešla na 3D a myslím, že jsem se o nic neochudila. K dobrému hodnocení přispívají ještě dvě věci: Johny na palmě a opravdu překvapivý konec. Musím říct, že snad poprvé v životě mě film překvapil a nekončil předvídatelným klišé. (ti co to viděli asi ví, že mluvím o rozhodnutí španělského krále).

Dobrý synek (1993)

Viděla jsem jednou a už nikdy nechci víc. Týrání zvířat? Za to zabíjím

Sever a Jih - 1. kniha (1985) (série)

Kvalita nepopiratelná, ovšem u každého dílu si musím opakovat, jak dříve byli lidí primitivní. Příšerná doba a ještě příšernější myšlení. Mít tak jeden bazukoijd a rostřílet jim prdele. My víme o kom mluvím...