Hvězdná brána (1994)

start k nejkultovnějšímu seriálu všech dob rozhodně nebyl tak grandiozní. myslím, že ani nebylo počítáno s pokračováním, proto se některé souvislosti museli upravit. přesto ale potěší, když se v seriálu hází odkazy na film

Esmeralda (1997) (seriál)

A došlo to tak daleko, že jsem si vyprosila knihu, knihu přečetla, po přečtení ji zapsala do čtenářského deníku, čtenářský deník prezentovala ve škole i s knihou a se ségrou jsem uzavřeli alianci proti Alvarovi a kdykoli se objevil na obrazovce, házeli jsme po televizi polštáře. To bylo dávno, když mi bylo málo. když mi bylo víc, plakát letěl pryč

Divoký anděl (1998) (seriál)

nepamatuju si zápletku, nepamatuju si konec ani začátek. Pamatuju si pouze pokoj nějaký stařeny a její medailonek. a tenpokoj byl vždycky stejně statický a Natalia v něm pokaždé vedla stejně nudné rozhovory

Futurama (1999) (seriál)

Simpsonovi brutálnější, erotičtější, drsnější a dospěláčtější. Ty jo to je děsný slovo. Ale myslím že tomu odpovídá. A obrazem národa je tu tentokrát Bender. Neznalost a hloupost nahradila arogance a opovržení

Tristan a Isolda (2006)

n e m a m r á d a t r a g i c k é k o n c e a n e n a p l n ě n é t o u h y k t e r é s e n i k d y n e n a p l n í

Klub sráčů (2000)

je to zrůdný a nechutný. mám ale dobrou vzpomínku na sledování. a tím se mění i hodnocení

Vlak dětství a naděje (1985) (seriál)

Seriál přímo s brutalitou popisuje před válečnou a lehce poválečnou ČSR. Pochod nácků ve mě vždycky uvaří krev stejně jako ten zmrd co hodil zraněnou kočku ze schodů. Na tu scénu se nikdy nedívám. Myslím si, že první polovina seriálu je lepší. A taky si dost dobře neumím představit, jak by Růžičková porodila to dítě

Gympl (2007)

Děsí mě vidina mládeže stejně jako Budějovické gymnázium. Nesouhlasím, že Vorel neumí hrát. Ale kdo rozhodně neumí hrát a mluví tak strojeně a unyle,až je mi z toho na blití, je ta Vorlova holka v podání Martiny Procházkové. Naštěstí jí ale zastíní takové hlášky,jako: "Zbiroh? To je někde na Brno ne, tak asi po dálnic bych tam jel." A jaký to pak byl šok, když jsme jednou kvůli objíždce při cestě na chatu dojeli do Zbiroha. a já jen řekla: "Zbiroh?" ted už vím jak se tam dostat...

Ro(c)k podvraťáků (2006)

Narozdíl od Mádla Kotek neumí hrát. A tak to Mádl nezachrání. A nezachrání to ani Martin Písařík. Hodnocení mírně zvedá pouze P R E P A R Á T O R