Studio 30 Rock (2006) (seriál)

velmi mě to překvapilo, že je to vtipné...poslední dobou je spousta seriálů, ale jejich kvalita neexistuje. Díl jsem viděla náhodou a jsem ráda:-)

Smrtící andílci (2002)

je to v mnoha ohledech přitažené za vlasy, ale mě se to prostě líbí. Sice bych vystřihla 98% scén s Yenem, ale jinak dobrý. Líbí se mi čínština, líbí se mi bojové scény, líbí se mi herečky, líbí se mi ta absurdita. Mám to prostě ráda.

Pearl Harbor (2001)

rozvleklé, americky přehnané

Srdcová sedma (1998)

vyznat se v tom dalo pěknou fušku... zvlášť když jsem to viděla až od půlky.

Večerka (1981)

Chvilku jsem přemýšlela, jeslti to není další z reklamní kampaně I want you for U.S.Army. Tom Cruise je tady mladičký, ale hraje skvěle. Film je laděn v zajímavém stylu, nejsilnější je ovšem konec.

Škaredá dědina (1975) odpad!

Herecké výkony asi skvělé, zobrazení historie asi skvělé, jako film prostě sračka. Karla Kachyňu mám ráda, ale nelibuju si v obrazových depresích. Některé scény byly naprosto ujeté. Dlouho jsme se dohadovali, v jakém roce se to asi odehrává. Nejdřív padlo 19.století, potom 1900, pak doba předválečná, teď už nevím. Jestli se ale lidi takhle chovali a přemýšleli (babka: "spálíme hlavu černé kočky a popelem jí pomažeme spánky" ->brokovnice ->ustřelit bábě hlavu ->její krví pomazat tu malou..) tak je fakt lituju. Tu holčinu bych snad lépe vyléčila já, pokud bych dřív nespáchala sebevraždu z místního prostředí

Nástup (1952)

Komunistická sračka!

Česko Slovensko má talent (2010) (pořad)

Nadhodnotím, ale ne zas tak moc. Je pravda, co tu píší ostatní uživatelé. Porota milá, i když ze začátku byla trochu rozpačitá. Některé výkony Čechů a Slováků mě příjemně překvapili, slečna na kole byla neskutečná. Moderátorské duo taky super. Jak jsem řekla nadhodnocuji cca o jednu hvězdu a to na truc Nově. Její trapnost nejspíš nezná mezí. Akorát dokazuje, jak je ubohá a jak si musí kupovat diváky. Což prima rozhodně nemusí