Pach krve (2003)

Tak jsem si chtěl jednou pustit horor. Tak jsem si pustil Pach krve. Tak jsem zjistil, že už jsem to viděl. Tak jsem to vypnul. Je to průměrný teen horor, kde jsou opravdu trapní záporáci a pár slušných gore scén. 5/10 byla to celkem sranda.

Mezi mužem a ženou (2005)

Zvláštní film. Aaron Eckhart se na mém TOP žebříčku dere výš a výš, a u tohohle filmu opět přesvědčil o svých kvalitách. Film je zvláštní už provedením, celý film je obraz rozdělen na dvě poloviny. I když při sledování jsem na to nějak zapomínal a splývalo mi to v jeden. Zvláštní je i námětem. Postavit film na dialogu dvou lidí už tady bylo, ale ne vždy se to povedlo, musí holt hrát kvalitní herci. A. 9/10

Howlův kráčející hrad (2004)

Vizuálně krásné, chodící zámek výborně bizarně zvláštní. Dějově už to taková pecka není, ale přesto, nejlepší animé, co jsem viděl. No, ale moc jsem jich teda neviděl. 8/10

Na dno vášně (1997)

Španělské filmy nemusím a španělské herce taky ne. Javier Bardem se mi líbil v Tahle země není pro starý a tady taky nebyl špatný i když role charismatického zabijáka mu sedla lépe. Filmů od Almodóvara jsem pár viděl, a některé mě nebavily, ale Na dno vášně je vážně dobrý film. Herecké obsazení sedí jak prdel na mísu a herečka co hrála Elenu mi strašně připomínal Michelle Pfeiffer. Podobně vztahově propletených filmů existuje hodně, ale tenhle má navíc koule. 9/10

Draculovy nevěsty (1960)

Horor jak má být. Pokud se na to dívám očima diváka v době, kdy byl film natočen, měl bych z toho docela hrůzu. V dnešní době už ne, to ale nic nemění na tom, že tomuhle filmu nic nechybí. Skvělé obsazení, atmosféra, napětí a dobrá, hodící se, hudba. Paráda. Koukám, že jsem to svým hodnocením posunul do červených čísel, což je jen dobře. EDIT: Tak už to je zase v modrých, někdo to pokazil:-(

Krysí muž (1988)

Vyvražďovačka, kde zabíjí pidimužíček. Není to nic moc, až na pár světlých momentů nuda, krysi pidizmetek vypadá jak blbec, vůbec mi ten film nesedl.

Screamers - Hlasy z podzemí (1995)

Teď jsem se na Screamers dodíval a musím říct, že super old school osmdesátkové scifi. Paráda. Trochu hororu v tom teda je, ale málo. Kdyby v tom byli víc Vřískači a řezali lidi, nějak je napínavě pronásledovali, bylo by to hororové víc. Každopádně scifi horor na to sedí. Zpracování postapokalyptického světa se mi líbilo velmi, bylo to takové uvěřitelné. I když se vlastně jednalo o cizí planetu. Efekty mi zase tak špatné nepřišly, ale viděl jsem v tom hodně filmů natočených v té době. Nicméně žádná vykrádačka, pouze inspirace. 4 hvězdičky, čiselně je to nerozhodně mezi 7 a 8

Syn pláže (2000) (seriál)

Tohle je tak blbý seriál, až je zábavný:)

Taxi 4 (2007)

Má to být o taxíku, bohužel, známý bílý super taxík se tu moc neobjevuje a jeho řidič taky ne. Ale objevil se Djibril Cissé. I když to taky není žádná výhra. Zasmál jsem se jednou, jinak nudný, trapný odvar předchozích dílů. 2/10

Hranice smrti (2007)

Takový Hostel po francouzsku a jelikož Hostel je totální odpad, nemohlo to dopadnout dobře. Nicméně je to rozhodně lepší, ale i přes slušné gore je to pořád blitka. Nuda. 3/10