Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Jak jsem tu několikrát viděla "to bylo tak blbý, až to bylo vtipný" :D :D Jako čekala jsem všechno možný, ale takovouhle pakárnu ne :D :D Na jednu stranu výborný téma - reální herci v prostředí, kde jsou i ostatní většinou celosvětové osobnosti, na druhou stranu mega fikce v podobě "apokalypsy", která nastala. Žasla jsem každou minutu, jelikož spojení těhlech 6ti šílenců bylo dokonalé :D Dost sprosté, trefné, vtipné, napínavé a hlavně Backstreet boys :D :D " James Franco je pro mě dobrý herec už několik let a i tady u mě uspěl. Různé narážky na herce, jejich filmy a filmový průmysl, kupa drog, zábava a skvělé prostřihy a zpomalené záběry :) Fakt dobrý :) VENKU JSOU MÝVALÉ A BANDITI :D :D PRÁVĚ NÁS OLOUPILA HERMIONA :D :D

Klub poslední naděje (2013)

Matthew McConaughey doufám, že obdrží v roce 2014 Oscara za tuhle roli!! Jeho neskutečná proměna v člověka, který je nakažen virem HIV je na maximum prožitá a jeho odhodlání do něčeho takového je neuvěřitelné! Jared Leto, jako můj životní vzor již 14 let -u něj mě to nepřekvapilo, když jsme celý rok sledovala přípravy na film a poté celý průběh až do konce natáčení...Ale jejich dvojice ve filmu je bravurní a doufám, že Akademie to patřičně ocení. Boj o život, ale především pomoc ostatním ve chvíli, kdy zjistíte, že pomoc, která je jim poskytována není ta správná a obrácení svého života vzhůru nohama...to Vám v tomhle filmu otevře oči..A zamyslet se nad tím, co máme a nemáme a co je prioritní v životě a co jsou totální blbosti, které řešíme...Film je hodně depresivní, intenzivní, úsměvný a tragický zároveň. City, kterých je tam sice minimum, ale když jsou, tak jsou prožity na maximum tak, že jsem se nemohla udržet a soucítění s člověkem, který má posledních pár hodin života, to my vrhnulo slzy do očí. Herecké obsazení úžasné, prostředí bohužel reálné a skvělá ukázka toho, jak to ve společnosti funguje či nefunguje.. Na tomhle filmu je zajímavé hlavně to, že i beze slov, jen pomocí letmých záběrů či střihů,pochopíte mnohdy více, než kdyby vám to někdo několik minut vysvětloval...

Millerovi na tripu (2013)

Sice průměrná americká komedie, ale má co do sebe.... :) Jsou tam vážně skvělé vtípky, narážky, dobrý černý humor a hlavně skvělé obsazení :) Jennifer Aniston vypadá stále báječně a celé obsazení "rodinky" bylo vynikající :) Sudeikis se svým stylem života a smyslem pro humor - ten to celý držel a Will Poulter byl báječný :) Scény s kosatkou, líbací rodinná scéna, striptýzový sekvence ;) A hlavně setkání s druhou rodinou a jejich "lehce narušenou intimností" :D :D Bavila jsem se, chvilkama se nemohla udržet smíchy a hlavně - ten film byl přesně takový, jaký jsem ho očekávala :) A na konci - rozhodně stojí za to si počkat na zkažené záběry - jelikož scéna s "Přáteli" je skvělá :)

Ladíme! (2012)

Cover verze mi nevadí a v tomto podání to bylo i velmi příjemné poslouchat :) Skvělé obsazení, výborná hudba, trochu puberťárna, ale myslím si, že ještě v úměrné míře a "dohled" a vyváženot prostředí v podobě Elizabeth Banks a jejího patrnera, jejichž narážky na cokoliv, hlavně sexuální, byly zcela jednoznačné, ale decentní :) Když si po skončení filmu několikrát nějaké scény znovu pouštím - je to dobré znamení :) ;)

Super Size Me (2004)

Pro mě jeden z nejšílenějších počinů a zároveň nejdůležitějších dokumentů pro společnost, jelikož poukazuje na dost důležitou věc, kor když nezastávám stravu od McDonalds a všeho podobného !!! Povinně bych to pouštěla všem dětem již od základní školy až na střední místo toho, aby koukali na nějaké stupidní seriály. Spurlock je pro mě hned po Moorovi nejlepší dokumentarista a člověk s největším zápalem pro dokumenty, jaký kdy žil :) Je to fakt nechutné, realistické a přitom smutné a poukaz na lidskou hloupost a lenost je tu na prvním místě..Uvidím to ještě několikrát a přesto toho nikdy nebudu mít dost :)

Miley: The Movement (2013) (TV film)

Já s Miley Cyrus problém nemám a tento, přestože hodně krátný dokument, udělal veliký náhled na její životní situaci, která rozbouřila mnoho vln ve světě... :) Ukázka toho, že si holka jde za tím, co chce, dělá to, co chce na maximum a přitom si užívá života :) To se mi moc líbí a ve stručnosti, ale hlavně s tím nejdůležitějším, to tu bylo ukázáno :)

Láska s rizikem (2003)

Nejpříšernější na celé téhle slátanině byla ta hudba! Ta přeřvala úplně všechno a byla tak neskutečně úděsná! Affleck ještě ušel, ale Lopez, která působila tak uměle a prkeně mě doháněla k šílenství, kor když její postava měla pořád nějaké chytré promluvy a rady do života...Nejzajímavější pro mě byla jedině scéna s Al Pacinem a tím, jak se zeptal Louise na důležitou otázku a jedině lituji a hlavně nechápu, proč si Christopher Walken zkazil svoji reputaci tím, že v tom filmu byl taky. Sice pár minut, ale byl. Byla to šílená nuda, splácaná dohromady se vším co se dalo a jen lituju, že tam byla jen jediná mrtvola...To znamená, že je škoda, že se Walken Jennifer Lopez taky na něco nezeptal ;)

Úžasňákovi (2004)

Jeden z mých nejoblíbenějších animáků :) Nejenom, že to pro mě znamenalo v tehdejší době totální úžas nad tím, jak to všecno jde zpracovat, ale i teď - o 10 let později, jsem z nich stále totálně vydřená :) Rodinka, která se ukrývá a všechny postavy mají velmi silnou linii, která se postupně lehce rozvíjí a rozvíjí...:) Pro mě paráda :) Efekty skvělý, vtípky a narážky výborný :) A touha dělat to, co člověka skutečně baví, ale je to těžké to držet na uzdě a držet se stereotypních rolí, které přednastavila společnost - kruté, ale reálné :) Největší perlou pro mě byla ale Edna Módní, jejíž scény si vždy pustím víckrát, protože u té jsem se bavila nejvíc :) Navíc český dabing je luxusní a otevřený konec vybízí k dalším filmům ;)

Red 2 (2013)

Lehčí varianta předešlého dílu, ale i tak zábavná a poutavá. Jak tu už párkrát padlo - Helen Mirren by si zasloužila vlastní film :D :D A pro mě je v obou dílech prostě kočka a neskutečně jsem se těšila na její scény, jelikož tato ženská v takovýchto rolích má neskutečné charisma ;) Mary-Louise Parker, jako další člen "skupiny" trochu opepřila prostředí a její "mladá" krev je ve filmu hodně znát (hlavně její zápal pro akci a snaha se zúčastnit úplně všeho). Více digitálních efektů a touha zaujmout, ale osobně si myslím, že tenhle film to neměl tolik zapotřebí a vystačil by si bez toho. Bavila jsem se a to bylo hlavní, jelikož to pro mě byl dlouho očekávaný film, takže u mě úspěch :)

jOBS (2013)

Neznám historii společnosti Apple, neznám Steva Jobse a ani po shlédnutí tohoto filmu mě to stále nezajímá a nic se nezměnilo :) Film sám o sobě je krásnou ukázkou toho, jak může jeden člověk, který založil jednu z největších společností na světě, být hajzl a namyšlenej arogantní sráč, ale přitom - je to stále jen fikce ;) Takže pro mě bylo nejdůležitější se nerozčilovat u toho, jak se choval, jelikož já bych s takovýmhle idiotem rozhodně pracovat nemohla a dlouho bych to jistě nevydržela :D :D Dobové zasazení a prostředí se mi moc líbilo a vývoj z "garáže" až do firmy za miliony, bylo taky dobré, ale prostě celkem mě to nějak nevzalo :D Kutcher je skvělý herec a věřím, že to pro něj byla jedna z jeho nejdůležitějších rolí a také veliká výzva, ale mě se spíš líbily postavy kolem - jako byl Josh Gad a Dermot Mulroney. Ok - film mám za sebou a konečně můžu všem odpovídat, že jsem to již viděla :D :D A podívám se na lepší film :)