Ip Man: Zrození legendy (2010)

Předchozím dílům tento film nedělá určitě hambu, chtělo by to trošku víc boje a předefším finále v docích víc okořenit pěkným soubojem.

Hněv Titánů (2012)

Zase je to slátanina, jak jsme u Liebesmana zvyklí. Alespoň, že je zde dost akce.

Wu xia (2011)

Dalo se z toho vytřískat ještě víc a to doslova. Určitě nadprůměrný film s Donnie Yenem.

Zóna smrti (2005)

Donnie Yen je borec, ale tento film chtěl být tak moc něčim extra, že je z toho slátanina, jako blázen.

Zprávař: Příběh Rona Burgundyho (2004)

Pokud se chcete pobavit bude to mít dva háčky, musí te mít rádi jednoduchý, přitroblý humor a hlavně snést Willa Farrella.

Lorax (2012)

Přehnal jsem to nejspíš s očekáváním po výborném Despicable Me. Příjde mi to, jako film na objednávku, bez špetky tvořivé invence, hlavně co se scénáře týče. Děti u toho možná vydrží, ale dospěli se budou nudit.

Skyfall (2012)

Čekal jsem zajímavou bondovku a dostal jsem upovídanou náhrašku. Věděl jsem co čekat od režíéra, ale myslel jsem, že se do toho víc opře po bondovksu, než po svém. Možná to bylo půlnoční premiérou, možná ne, ale jednoduše jsem se nudil. PS: Javier Bardem si svoji roličku pěkně vychutnává.

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Film, který mi dokáže vytvořit husí kůži, musí dostat automaticky 5 hvezdiček. Slabší momenty a chybičky jsou nakonec zapomenuty. A díky blaženému pocitu , že stále mohou vznikat zajímavé filmy, si mylím, že by tento snímek neměl nikdo minout.

Prey Alone (2004)

Musim dat tolik, ta pointa mě dostala...

Příležitost dělá zloděje (2010)

Nevěděl jsem co mě čeká, ale líbilo se mi obsazení... No výsledek je ovšem zarážející. Neni to ani kimi, natož drma... Příjde mi že to nevědí ani tvůrci. Pokud se chcete nudit, směle do toho.