Asterix a Olympijské hry (2008)

Takže, proč jen 2*? Režisér tohoto dílu Frédéric Forestier moc zkušeností s natáčením nemá to je vidět, protože na rozdíl od předchozím dílu, např Asterix a Obelix, který režíroval Claude Zidi je to úplně jiná špetka soli. A navíc v tomhle dílu nehraje známý Asterix (Christian Clavier) což mě překvapilo a zároveň zklamalo. Už to není takový Asterix, jaký bývával.

Dům voskových figurín (2005)

Holywood má spoustu těchto neohrabaných horrorů, ale většina z nich nejsou kvalitní.Vždyť tržby v U.S.A za víkend promítání je něco přes 12 mil. Když se nad tím zamyslíme tak to není zas tolik. A to se právě odráží i v tom filmu, na mě to nějak nezapůsobilo, ale přesně jak říkal Djoker, herečka jménem Elisha Cuthbert na mě udělal též velký dojem a proto ten průměr patří jenom jí.

Chyť mě, když to dokážeš (2002)

Velmi sympatický film, který vám v první minutě padne do oka. Leonardo DiCaprio s Tom Hanksem nám opět ukazují že toto sou ti nejlepší herci. Kvalitní film s kusem humoru a nějakého dobrodružství. Vřele doporučuji každému.

Kruh (2002)

Pokud máte rádi strachem poháněnou atmosféru a nemáte strach z různých skřehotů a bouchání, tak jste na správné adrese. Od první minuty filmu nebudete chtít spát a napětí v žiiách vám bude stoupat každou chvíli. Film mě dostal natolik, že jsem nemohl týden zavřít oči. Gore Verbinski zpracoval tento populární horor skvěle a 5* si to zaslouží každopádně.

Láska rohatá (2009) (TV film)

U této české pohádky, se musíme trochu zamyslet, z jakého pohledu ji budeme hodnotit. Já Jirku Mádla nemusím, ale tady to sehrál docela pěkně. Bohdalová v roli čarodějnice také. Ale přesto tahle pohádka nemá na plných 100%. Toto nejsou ty starší pohádky jako např. S čerty nejsou žerty. Režiséři musejí přijít s něčím novým, aby ohromili diváky. Ale jinak to šlo a průměr stačí.

Wasabi (2001)

Trochu slabý film doplňovaný přestřelky. Pobavil to jo,ale dojem neudělal. Jean Reno je zde docela v dobrém slova smyslu, díky němu nabírá film nějaký výkon. Některý scény jsou moc přehnané a ztrácí dojem. Ale jinak fajnový film, který nezklame, ale taky ani nepotěší.

Drž hubu! (2003)

Tak tenhle film je fakt boží. Řezal jsem se tam snad každou chvíli. No jako todle je superkomedie. Jean Reno a Gérard Depardieu jsou zde opravdu skvělý. Já ty francouzské filmy moc nemusím, ale s těmito herci... Prostě opravdu nemám to mu co dodat. Opravdu sehraná dvojka ví jak pobavit.

Za plotem (2006)

Další ze sbírky Holywoodských animovaných filmů. Poslední dobou nás jimi jen zahrnují. Ale je dobré, naladit se někdy na něco jiného. Je to solidní film, všeho je tam přiměřeně, žádné chyby jsem tam nevyhledal, ale i přesto jsem dal jen 4*. Ty to filmy se opakují furt dokola, všechno je to na ten jeden samí způsob.

Boží zápasník (2006)

Tenhle film nezískal asi nikde inspiraci. Režisér Jared Hess, neví asi která bije. Jestli máte rádi sport, tak se na to nedívejte, hrůza a děs kam se jen podíváte. Už od první chvíle vás to nebude bavit, tak jako mě, podle mě je to stráta času. Opravdu velmi pokleslý film.

Neporazitelný (2002)

Pokud jste rváči a milujete box, tak to určitě musíte shlédnout. Ve věznici se utkají dva nejlepší boxeři a kdo vyhraje, ten nejlepší a hlavně ten kdo je neporazitelný. Tento film je respektivě jenom o tom boxu. Sehrán byl sice velice pěkně, ale ta rychlost toho filmu je pomalá. Když se na ten film díváte vleče se ten příběh a všechno jde pomalu. Drobné šarvátky vás vždy drobet probudí. Ale nakonci kdy je ten zápas to začíná být jasnější. 4* bohatě stačí. Neni to ani moc a ani málo.