Hry bez hranic (1965) (pořad)

Tento TV pořad je fakt dobrej koukám vždy na ČT1 nic mi nesmí uniknout fakt bomba.

Cesta kolem světa za 80 dní (2004)

Pokud se nad tím zamyslíme trochu jinak, dojde nám, že to není pro někoho zas taková extra podívaná. Pro mě je to, ale docela důmyslná souhra okolností. Já bych si film bez Jackie Chana nemohl vůbec představit. Bez něho by byl pouze poloviční a ve scénkách kde právě bojuje se dostane sem tam i nějaká zábava. Příběh byl sepsán vskutku dobře bez jediných chyb, Ewen Bremner se tu představí jako úplný nešika, díky němu se tam také dostává nějaký ten humor. Pro mě příjemná pohodová podívaná.

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Známé tváře a neuvěřitelná atmosféra válečné doby vás zaujme natolik, že se nedokážete od tohoto seriálu odpoutat. Nejlepší válečný seriál, který byl vůbec natočen !

Dva machři mezi nebem a peklem (1972)

Dva nejlepší kamarádi sou opět zde, aby pobavili. Spousta humoru a zábavy po celý den, plus sem tam nějaké šarvátky, z toho máme hnedka průměrný film.

Lovci duchů (2005) (seriál)

Zas tak zajímvé to neni, ale když občas zapnu večer telku a dávají zrovna todle, tak proč se na to nepodívat, podívaná je slušná triky a masky tak jsou obsazeny dobře. Zas tak si na to stěžovat nemohu no.

Pět zbraní (1978)

Proč se nepřést do atmosféry asijských a japonských bojových umění. Když vám tenhle žánr nevadí, určitě se rádi vydáte na něco jako je tohle do kina. Klasický styl bojových umění dostane snad každého. Pět různých bojových stylů a pět různých učenců. Filmová klasika, i když tvůrci to dohání poslední bitvou a také i trochu intrikují. To mi trochu vdilo, proto taky jen 4*.

Bitva o Británii (1969)

Jenom to schrnu, pěkné zpracování příběhu dobré válečné efekty. Kulky létají, zbraně střílí to je nejlepší válečný film za posledních pár let.

Gympl (2007)

Je to slabota, ale tak co taky od toho čekat. Jirka Mádl se tu předvedl jako úplnej hlupák. Film je zcela bez smyslu. Chyby jsou všude. Je to podprůměrný film.

Copak je to za vojáka... (1987)

Klasická česká komedie z doby jak ji známe. A smějeme se těmhle filmům i do dneška. Vždy je na nich něco zajímavého. Takovéhle české filmy se povedou už jen málokdy a záleží na tom kdo je dělá. Aspoň jsme viděli jak to chodilo v té době a jak to chodí dnes. Langmajera moc nemusím, ale tady mě teda dostal. Každá česká klasika si zaslouží ohodnocení na 100%.

Stefanie (1995) (seriál) odpad!

Německé seriály + herci které v tom vystupují. Německo ať nenatáčí, jinak to pak vždy dopadne tak jak to dopadá.