Panic je nanic (2006)

Opravdu slabí a nudný film. Točilo se to jenom kvůli rychlému vydělání peněz. Tento film je o ničem a příběh je úplně o ničem a o konci ani nemluvě. To se naši tvůrci zase s něčím předvedli. Opravdu mizérie.

Boží zápasník (2006)

Tenhle film nezískal asi nikde inspiraci. Režisér Jared Hess, neví asi která bije. Jestli máte rádi sport, tak se na to nedívejte, hrůza a děs kam se jen podíváte. Už od první chvíle vás to nebude bavit, tak jako mě, podle mě je to stráta času. Opravdu velmi pokleslý film.

Buffy, zabíječka upírů (1992) odpad!

Myslel jsem že se brodím bahnem, jak těžko jsem mohl uvěřit, že se to opravdu vysílá. Trapné fóry, hodně očekávaná budoucnost a k hororu to mělo hodně daleko. Roztleskávačka se naučila za tři minuty bojovat s upíry? To jsem neviděl ani ve sci-fi, kde je nám fantazie otevřená. Ale přece jenom jsem se na jednu věc těšil, až skončí ukrutných 86 minut. Nikdy více!

Talentmania (2010) (pořad) odpad!

Katastrofální dopad to mělo, snad na všechny kteří se na to poprvé podívali. Jak je známo Nova rádo kopíruje jiné, aby si nahrabala nějaké ty penízky do kapes. A podle mého názoru jim to teď nevyšlo a myslím, že dopadli až na dno nudného showbiznisu a moc sem jim to přál, aby to skončilo, tak jak to skončilo.

X Factor (2008) (pořad) odpad!

Leoši, už táhni do prd... Todle je katastrofální pořad TV NOVA. Nic horšího být nemohlo, vždyť je to to samí jako Superstar a ta mě taky nebavila. Jděte se někam zahrabat a nestrašte tu lidi, s takovým brutálním horrorem...

Špatné chování (1991) (TV film) odpad!

Banda dětí nastoupí do letadla, tam zajmou lupiče a pak si v klidu přistanou na zem. To je jediné co jsem z nudného příběhu pochopil. Opravdu katastrofální dopad to mělo i na mě. Rozhodoval jsem se jak to ohodnotím a odpad! stačí, na nic víc to nemá.

Stefanie (1995) (seriál) odpad!

Německé seriály + herci které v tom vystupují. Německo ať nenatáčí, jinak to pak vždy dopadne tak jak to dopadá.

Jak se staví sen (2007) (pořad) odpad!

U vás je to jak se staví sen, ale u nás je to "Jak se staví odpad!,, Hrůza hrůzoucí to už je lepší na nově i to Tele Tele

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Tyto seriály stejně jako VKV nesleduji je to ztráta času, to už je lepší si pustit nějakou hudbu... Nevím proč tyto seriály, jsou stále více a více točeny. Vždyť tohle nemá žádný děj. Je to mediální sračka.