• Krátkometrážní

300: Vzestup říše (2014)

Nic neočekávaného, nic převratného, ni špetka charismatu, či vytuněný svaloviny. V každém případě za mlátičku by se nemusel stydět ani samotný Poseidon. Jsem si totiž jistá, že by jej z toho přehazování hlav vidlema rozbolavěl řádně bicák. Vizuál, hudba i úroveň bitek perfecto, jináč slabé čtyři. Připočtu-li "romantickou" soulož při měsíčku, při který jsem fakt nechápala, jak do tý černý bitch mohl zatlouct svůj solnej hřebík, asi to je super, ale nic pro mě. Dlouhodobá abstinence má evidentně vedlejší účinky, takže bacha.

Enderova hra (2013)

Budu asi za odpadlíka, ale popravdě řečeno, vůbec netuším, jak na tuto dětskou strategii pohlížet. Sorry...next.

Thor: Temný svět (2013)

Neskutečný mišmaš ve všem, co si jen dokážete představit. Škoda, naděje byla, tu ale obstojně spolkla černá díra. Jako bych zírala jen na pouhý slet událostí a neúměrné střídání emocí mě vykolejilo z duhový dráhy dřív, než jsem se stačila vůbec připásat. Bleskodivnotina. Každopádně fandím Lokimu, to je totiž jediný důvod proč se těšit na trojzubec.

Život Adèle (2013)

Ou man, ten scénář je tak uhozenej, jako většina těchto filmů a soudobá duhová komunita (bez pardónu). Bullshit střídá ještě větší teatrálnost, ba dokonce je všem "neznalcům" zbytečně předložen dlouhý milostný akt. Zůstala jsem nad tím zaraženě viset a vůbec nad celou tou pubertální zápletkou. Jedno velké WTF a to jsem prosím lesba.

Kick-Ass 2 (2013)

Pecka! A z hlášky s Gandalfem si ucmrndávám ještě teď, jako ostatně z celý dvojky :-D

Ledové království (2013)

Nečekaně překvapivá předvánoční nadílka, která se přeze mě hřejivě přelila jako vlna a já se tetelila zas jako děcko. Jupíjajej, hurá na sáně!

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Stále zajištěnej granát, takže velobuchy nečekejte, spíš trochu víc cajdání po hraně mačety. Ale Jenn září za každé situace, i kdyby tu děsně natahovanou stopáž měla odstát v koutě s lukem u pasu.

Gravitace (2013)

Dodejchala jsem. Jestě že mou zenovou rovnováhu vyladila vanilla cola :-D