• Krátkometrážní

Tron: Povstání (2012) (seriál)

Naprostá lahůdka mezi animovanými i hranými seriály, která mě škádlí nevídaným způsobem, jako laserová tečka kočku. Povstání by si bez debat zasloužilo více sérií....škoda, Grid mi přirostl k mému nebohému srdéčku.

Star Wars Povstalci (2014) (seriál)

Star Wars ždímačka frčí na plný obrátky, ale k opravdovosti mají "Rebelové" světelný roky daleko. Ani kredit bych za ně nevyplázla. Čistokrevná nuda, která má být v kánonu? Dafuq o_O

Všechny cesty vedou do hrobu (2014)

Komedie není můj denní chleba, kord fekální a stěží mne nějaká uspokojí, ale u týhle westernový žumpy jsem se hodně vychlámala. Chytrý humor střídaj nechuťárny, což se libě vyvažovalo, herecká souhra bavila a k tomu jako bonus dvě majstrovní camea...no neberte to ;-)

Vlk z Wall Street (2013)

Lío vám dokonale vy*uká a vy*ňupe mozek z hlavy :D Na vlastní nebezpečí!

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Oukej. V akčních scénách překonává nový kousek ty předešlé, kompletní sešlost mutantní reprezentace byla též osvěžující, o to hůř si vedl John Ottman se svým mdlým hudebním podkresem. Taktéž scén oplývajících řádným feelingem bylo mnoho, bohužel kvůli velice slaboučkému scénáři/oproti První třídě/ nedopadly na úrodnou půdu. Já prostě Bryana kousnu, ale nezkousnu, póněvadž jeho X-Meni zkrátka vždycky to NĚCO postrádají....snad vyrovnanost? ucelenost? Budoucí minulost je sice o třídu výš než jeho minulé dva kousky, trojku měl na triku Ratner, kterou dokonale zkonil, ale popojedem. Zde si Singer vzal příklad z Vaughna, jenže divokýho koně tak trochu neukočíroval. Pitty, nicméně jsem zvědavá na Apokalypsu.

Noe (2014)

Dnešní deštivý den jsem pokřtila Noem a mohu říci, že Aronofsky se od Fontány opět překonal. Už bylo také na čase. Dříve jsem měla odpor k náboženství, zvláště ke křesťanství, mnohé z životních pravd se staly polopravdy a z těch polopravd už jen střípky světla v mase lží a to jen kvůli manipulaci s lidmi. Vezmeme-li ale oné střípky z každého náboženství a poskládáme, proč se nad tím celkem nezamyslet a vlastně neobjevit, co už dávno někde uvnitř víme? Každý ať věří po svém a ať nezesměšňuje zázraky, co se občas přihodí...někde...někdy. Život není jednoznačný, bylo by hloupé zastávat vůbec tento názor. Nezlomným faktem ale zůstává odsouzení lidstva k záhubě, ba dokonce vyhlazení, protože jak se chováme k Zemi a k sobě navzájem je čím dál tím víc otřesnější. Příběh mě ani nikdy nijak zvlášť nepřitahoval, ale Darren mě dokázal opravdu uchvátit. Vlatně nejen on, ale i nádherné přírodní scenérie, rozhodně pětka.

Indian (2008) (pořad)

Indian zaštiťuje skvěle máčklá partička, která hýří kreativitou, tvrdě dře, pořádá akce a obdivuhodně dojíždí na E3. Ostatně poprvé je tu někdo, kdo staví nejprve na svým virtuálním písečku, než se spojí s TV/což pro tým Indian není ani tolik prioritou, jako zpestřením/ a za to jim patří velkej díl chvály.

Robocop (2014)

Čistý průměr. Mno a černá je víc cool, co si budem povídat.