• Rodinný

Kdo přežije - Návrat hvězd (2004) (série)

Komentář obsahuje spoiler/y. Zpočátku bezpochyby nejlepší série (jedu je od první bez přeskakování), ale po tom, co se ze tří kměnů staly dva, to šlo z kopce.. Fandil jsem od začátku mogo mogo. Hlavně Shi-ann a Richardovi, později i Ethanovi. A na většinu hráčů jsem změnil názor. Např. Lex neměl v Africe u mně žádné sympatie. Naopak Ruperta a Roba jsem neměl rád už z minulých sérií. Pořád nechápu co na nich mnozí vidí, ale co už. Bývalý kmen Chapera byl naprosto blbý a nechal se naprosto lehce přehrát od Amber a Bostona, ikdyž měli tolik šancí se z jejich nadvlády dostat. Nakonec to vyhrála Amber, které jsem to z posledních tří přál nejvíce. 7/10

Kdo přežije - Vanuatu (2004) (série)

Komentář obsahuje spoiler/y. Zřejmě první série, kde jsem měl pouze jednoho favorita, a to Julii. Ostatní hráči jsou naprosto nesympatičtí, otravní a mnohdy i hloupí. Naprostou averzi jsem měl na Twilu a později i na Chrise, kterého jsem v posledních dílech nemohl vystát. Nejhorší finálová dvojice vůbec. Výhru jsem i přesto více přál Twile. 4/10

Perfect Days - I ženy mají své dny (2011)

Překvapení v podobě opravdu povedené komedie se skvělým hereckým obsazením. Ivana Chýlková, Ondřej Sokol, Vojtěch Kotek, Bob Klepl, Igor Chmela (škoda, že jen na začátku) a další. Od Žen v pokušení jsem se tak dobře u českého filmu, natočeného v posledních letech, nebavil. Ondřej Sokol byl opravdu parádní, rád bych ho viděl v hlavní roli v nějakém z budoucích filmů. 74%

Tom a Jerry: Čaroděj ze země Oz (2011)

Známý příběh Čaroděje ze země Oz v podání Toma a Jerryho. Krátký animáč, který mi sice nic nedal, ale zhlédnutí nelituji. 53%

Moje krásná učitelka (2011)

Zatím nejslabší (mnou viděný) snímek s Tomem Hanksem v hlavní roli. Neviděl jsem jich hodně, takže i tak je film slušný nadprůměr. Trochu natahovaný, ale však na nic si nehrající, pohodový film, který mě potěšil. Rád ještě někdy znova zhlédnu. 73%

Na půl cesty (2005)

Jelikož o půlnoci nic lepšího v tv nedávali, dal jsem se na sledování filmu Reeker. Nápad špatný není, problém je v celém konceptu filmu. Dementní vrah, chabé triky, bez nápadu.. Škoda času. 20%

Bacha na balóny (2007)

Opravdu hodně vtipná oddychovka, při které jsem neměl problém se zasmát. Sem tam padlo pár trapných vtípků, ale i tak můžu říct, že jsem se dobře bavil. 58%

Single Man (2009)

Skvělí Collin Firth a Nicholas Hoult v povedeném dramatu, který člověka dokáže chytnout za srdce. Krásný příběh, výborné herecké obsazení, vynikající hudební doprovod. Rád zhlédnu znova. 88%