• Rodinný

Pan Nikdo (2009)

Čtyř hvězdičkové drama s legendárním Jaredem Letem v hlavní roli. Mé očekávání bylo jen o trochu ošizeno. Celý film je velkou lahůdkou pro ty, co mají podobné filmy rádi, stejně jako já. Jak po hudební, herecké, tak i po ostatních stránkách je film nadprůměrný, jen provedení mírně zklamalo. 30 minut před koncem jsem se začal nudit a pomalu ztrácet, ikdyž byl děj bezpochyby zajímavý. "Pana Nikdo" si určitě ještě někdy pustím a rád ho doporučím dál. 88%

Donkey's Christmas Shrektacular (2010)

Pouhých pět minut příběhu, který vlastně nemá hlavu ani patu, pár vánočních písniček v podání Shrekových přátel s minimem dialogů.. Slabota.

Cesta na Měsíc 3D (2008)

Možná je to tím, že jsem film neviděl ve 3D, ale stejně si myslím, že by i tak stál za prd. Příběh stojí naprosto za starou bačkoru, podobně jako animace, která vážně nemá čím zaujmout.. Hodina a něco se vleče o něco déle, než by člověk čekal a tak se z Cesty na Měsíc stává jednorázovka, kterou snad vícekrát neuvidím.. 44%

Pařba v Bangkoku (2011)

Veliké zklamání v podobě 102 minut podprůměrnosti, nudy a slabého příběhu.. Jediné co film zachraňovalo, byli určitě hlavní protagonisté, kteří jsou stejně jako v prvním díle skvělí. Part I je minimálně o dvě hvězdy lepší. 44%

Taková moderní rodinka (2009) (seriál)

Ikdyž moderní rodinka, tak rodinka dokonalá. Modern Family je jeden z těch seriálů, vy kterých by jste mnohdy chtěli i žít. Vtipy jsou mnohdy daleko vtipnější, než u amerických sitkomů, což by jeden u rodinného seriálu nečekal. Všechny postavy mám svým způsobem rád stejně, ale nejvíce jsem si oblíbil Phila (Ty Burrell), Jaye (Ed O'Neill) a Claire (Julie Bowen).. Phila nejvíce, protože ten je bezpochyby ten nejvtipnější. Nejméně mám zase rád Mitchella (Jesse Tyler Ferguson) a Camerona (Eric Stonestreet), ale těm taky pomalu přicházím na chuť. Sečteno podtrženo, Modern Family je briliantní rodinný seriál se skvělými gegy a výbornými herci. Kvalita epizod občas mírně kolísá, ale i tak si seriál vždy s radostí pustíte. 1. série - 100%, 2. série - 97%, 3. série - 95% Celkově - 95%

Thelma a Louise (1991)

Silný příběh, který se sice může zdát jako "babský", ale má své určité kouzlo, kterým si získal film i mě. Susan Sarandon a Geena Davis jsou v tomhle naprosto skvěle obsazeny. Už jenom ten konec je důvod, proč by se na něj měl někdo podívat. 87%

Pravidla lži (2006)

Zhlédnuto kvůli Igora Chmely, který se v poslední době stal zřejmě mým nejoblíbenějším českým hercem. Pravidla Lži je kvalitní černý snímek, který si mě však nezískal tak, jak jsem očekával. Herci předvádějí až na vyjímky dobré herecké výkony, hlavně již zmiňovaný pan Chmela. Sám bych možná nepoznal, že se jedná o český snímek. 68%

Pach krve 3 (2009)

Ikdyž ohrané, tak lepší pokračování než díl druhý. Čekal jsem podle všeho něco horšího, ale náramně jsem si tu hodinku a půl užil. I s jedním "úchylákem" se jedná o důstojné pokračování, které si určitě ještě někdy pustím. 62%

Lady Gaga - Inside the Outside (2011) (TV film)

Viděno již dávno. Velká snaha o to, aby se divák cítil strašně smutně a zároveň Gagu chápal jako by byl její velký sourozenec.. Na mě to nějak neplatilo, protože hodně dětí má mnohem horší dětství a celkově mi ten "TV film" připadal jako velké tlačení na pilu.. 68%

Quackbusters kačera Daffyho (1988)

Obrovské zklamání v podobě 72 minutové nudy, která se Looney Toonesovým kraťasům nemůže ani v nejměnším rovnat. Zpočátku to tak sice nevypadalo, ale nakonec vážně lituju, že jsem si film pustil. 27%