• Rodinný

Svině (2009)

Zábavný "kraťas", který mi stačí vidět jenom jednou.. To "Goodbye son" mohla říct ta babka až když odcházela.. Ale co už.

Smrtonosná past (1988)

Viděl jsem několikrát jak film hrál v TV, ale nikdy mě to nelákalo se na Die Hard podívat.. Až teď na dvd. Bruce Willis v hlavní roli je briliantní, nikoho jiného bych si místo něho představit nedokázal a když už, tak by se určitě jednalo o poloviční kvalitu. Film jsem si náramně užil a celkově mě i pobavil. 88%

Skins (2007) (seriál)

Nemám rád "Teen" věci.. Pokud se jedná o seriály nebo filmy. Většinou se jedná pouze o šukání a úděsný humor. Skins je však jedna z mála vyjímek, na kterou se dá dívat a zároveň se jedná o jeden z nejlepších seriálů, které jsem kdy měl možnost vidět. Seriál ukazuje krutou realitu a to, jak se mladí baví a chovají. Kolikrát by jste je chtěli minimálně zfackovat, jindy se zase člověk rozplývá nad tím, jak dobrá parta ty děcka jsou. Jasně, taky je zde šukání, úděsný humor a podobně, rozdíl je však v tom, jak to dokáže Skins podat. Stejně jako první, tak i druhá generace začíná hodně podprůměrně, ale po chvíli ty zhulené "tínejdržry" začnete mít rádi. 3. generace je obrovský skok dolů, naprosto nesympatické děcka, příběhy jednotlivých postav a postavy samotné jak postavené na hlavu. Rozhodl jsem se dát si chvíli od skins pauzu a ve sledování jsem začal pokračovat nedávno.. Nelituju toho. 6. série je mnohem lepší, dokonce jsem si oblíbil i pár postav. A ke konci mi bylo jako u předchozích generací líto, že už je konec. V žádném seriálu jsem si nedokázal oblíbit tolik postav jako v tomhle a taky mi žádné nepřirostly k srdci jako tihle parchanti. V tomhle je největší kouzlo Skins. Těším se na poslední, sedmou, mash-upovou sérii. Nejoblíbenější postavy: Cassie, Chris, Effy, Pandora, Emily, Mini, Nick, Liv. 1. série - 96%, 2. série - 100%, 3. série - 98%, 4. série - 97%, 5. série - 74%, 6. série - 84% Celkově - 99%

Nezvratný osud 5 (2011)

Myslím, že zatím nejhorší pokračování Final Destination. Nezajímaví herci, otřepané smrti, nedomyšlený scénář. Jedno z mála plusů je určitě to, že film utekl jako voda, ikdyž byl vážně hloupý. Nejvíce mě bavily asi závěrečné titulky (aka. scény z předchozích Final Destinationů). 42%

Vegas, Baby! (2011)

Hodne podprůměrné ukončení nejlepší postavy z celého seriálu. Velké zklamání, Nathan si zasloužil něco lepšího. 44%

Deníky zombie (2006)

Popravdě ani nevím proč jsem se na film podíval.. Myslím si, že jsem si film spletl s jiným.. Ale co už. Divák dostane 85 minut naprosté nudy s podprůměrnými triky a kupou sraček kolem toho. Nechci vidět znovu. 32%

Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad)

Je to hodně špatný, ale co si budeme povídat.. Úplný odpad(!) to na TV Nova není.. Čekal jsem něco mnohem horšího. Ve sledování pořadu pokračovat rozhodně neplánuju. Naprosto souhlasím s komentářem uživatele Djoker. 22%

Legendy popu (2011) (pořad) odpad!

Podřadná blbost, ve které zpívají nesnesitelní zpěváci mnohdy ještě nesnesitelnější písničky.. 5%

menZONE (2012) (pořad)

Viděn jeden díl.. Úplný, stoprocentní odpad to zatím není.. Je jasné, že tohle bude bavit každé druhé pubertální děcko a přesně o to Coolu jde. Formát podobný pořadu stejné televize a to Za kačku svlíkačku (který je o něco lepší). Jednou jsem se i pousmál, což například u Stahováku televize Nova nehrozilo. Uvidíme co bude v díle příštím.. 25%

Unplugged: 30 Seconds to Mars (2011) (koncert)

Brát to jako pouhý zvuk, tak to je určitě za čtyři hvězdy. Takhle mi celá tahle "show" připadala suchá a tak nějak bezduchá.. Jared je skvělý zpěvák i herec, na poslechnutí je to skvělé, mohli přidat do toho krátkého tracklistu i This is War, ale tohle mě prostě nepřesvědčilo.. S velkým údivem se dívám na hodnocení všech uživatelů.. 65%