• Rodinný

Otravný pomeranč (2009) (seriál)

Po pár dílech se stalo to, že "Otravný pomeranč" se stal naprosto otravným a ohraným.. Ubírám jednu hvězdu, jinak je to celkově skvělý nápad.

Hřbitov domácích zvířátek (1989)

Více jak tři hvězdy dát nejde.. Polovina filmu byla dobrá a ta druhá se zdála, jako by tu první parodovala.. Malý Gaby vypadal jako Chucky z Dětské Hry. 65%

Nekonečná Šance (2005) (pořad)

Říkejte si kdo chcete, co chcete, ale já tuhle Šou jako malý miloval. Ať už byla plná komerce, nebo ne. :-)

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Peskující Pohlreich jako slabá náhražka Gordona Ramseyho nestačí na to, aby udělal z prostého pořadu něco vyjímečného.. Pokud jsem se někdy pobavil, tak asi jen u kluka co si přišel hrát s kamením. 63%

Událost (2010) (seriál)

Po první půlce jsem nadmíru spokojen/ý. Nápad a hlavně dějová linka je excelentní. Mám raději díly, kde se více řeší pátrání Leily a Seana, než Prezident & vláda vs. "Mimozemšťané".. Zatím nejslabší díl: 107 | I Know Who You Are. Obrovská škoda, že seriál zrušili, protože jsem si ho hodně oblíbil.. Tak snad zase někdy příště u podobného seriálu.. 98%

Futurama: Benderovo parádní terno (2007) (video kompilace)

Dokonalost.. V angličtině mě to tak nenadchlo jako v Češtině.. Až na ty zkomolené písničky, které měly zůstat v orginále. 95%

Koncert pro jednoho (2005)

Myslím, že tohle dávali před "Auty", když jsem na nich byl ještě s celou třídou v kině.. Pixarovy "kraťasy" jsou krásné, hezké, geniální, ale tenhle je z těch horších..

Happy Tree Friends (2006) (seriál)

Úplně jsem zapomněl na totální hit školních lavic.. Brutální, animované pokoukání. Jak to tak vidím, brzy si budu muset udělat maratón. :-D 84%

Fm (2009) (seriál)

Skvělé, dobré, zábavné.. Nový styl humoru, který IT Crowd chybí.. Je pravda že Chris hraje stejného "blbečka" jako je Roy z IT, ale jinak je seriál o něco jinačí. První série je výborná, ale je to poprvé co nevím jestli chci nebo nechci, aby seriál pokračoval.. Ať to bude tak, či onak, dávám čtyři hvězdy. 84%