• Rodinný

Rodina Nessových (1984) (seriál)

Příjemná pohádka.. ke které není co dodávat.. :-)

The Guild (2007) (seriál)

Nic zajímavého, nic převratného, strašně krátké.. 59%

Česko Slovensko má talent (2010) (pořad)

Kvalita se pozná.. Přes mé nadávky, než začali obě show ještě dávat, se mi ČSMT začalo líbit.. Moderátoři jsou v pohodě, porota výborná (Hlavně pan Kraus ;-) a moderátoři odvádějí taky dobrou práci. Nova se může jít zakopat. 71%

Talentmania (2010) (pořad) odpad!

Mareš + provedení TV Nova = Odpad, všech odpadů.. Aneb když někdo nedokáže snést konkurenci.. 0%

Michael Jackson's This Is It (2009)

Skvělé.. Je mi jedno, že chtějí z Michaela všichni po jeho smrti těžit, tohle se prostě povedlo. 92%

Pátek třináctého (1980)

I bez Jasona je to jeden z nejlepších dílů celé Friday the 13th série.. Atmosféra nějaká byla, skvělý hudební doprovod a ten konec, kdy se z vody vynoří matčin milovaný Jason je prostě geniální. 92%

Střihoruký Edward (1990)

Myslím, že Edward vyvolá u většiny hodně zmatených Emocí.. Člověk - bytost, která se snaží být jako každý normální a pochopit svět lidí, ve kterém chce tak žít. A díky jeho "robotickým" rukám se ho všichni štítí, až na jednu ženu, která ho začne brát jako člena její vlastní rodiny.. Tak kdo by u toho nepobrekoval ? Už jenom za ten dojemný konec, který je myslím na celém filmu nejlepší nejde dát něco horšího než.. 85%

Noční můra v Elm Street (1984)

Freddy.. Jedna z nejznámějších a nejpromakanějších hororových stvůr, jaké kdy byly stvořeny. První díl je jednoznačně nejlepší z celé série, Freddy je plný elánu, se kterým perlí celý film, který není takový strašidelný, jak si každý kdo jej neviděl myslí, ale v tom je to kouzlo Noční můry. Robert je nenahraditelný a žádný Jackie Earle ho ani v nejmenším neumí napodobit, natož zahrát. Film viděn asi 3x + vlastním všechny filmy v krásném boxíku s českou podporou. 98%