• Rodinný

Zlatá sedmdesátá (1998) (seriál)

Hlášky jsou parádní, postavy taky.. Jenom na ten seriál si moc zvyknout nemůžu.. Viděny 2 Série. Nejoblíbenější postavy: Fez & Kelso. Nejoblíbenější epizody : S01E13 Ski Trip // S02E01 The Garage Sale // S02E13 Hunting . Velká Návykovost. 89%

Vraždy v Midsomeru (1997) (seriál)

Ne.. Nemám rád kriminálky a podobné sračky, které hrajou skoro každý den, klidně 2x denně a na třech kanálech.. Fuj. Jedinou vyjímkou je Monk a Vraždy v Midsomeru.. Nemusím vidět každý díl, ale když nic lepšího nehraje rád se podívám. 90%

Levárny (2009) (pořad)

Jeden z nejlepších pořadů na Mtv.. :-))

Vybíjená (2004)

"Posranej Chuck Norris!" 62%

Prostřeno! (2010) (pořad)

Nesleduju pravidelně, ale podívat se na to určitě dá. 43%

Oškliví Američané (2010) (seriál)

Zhrunutě.. Z odpadu po 4 hvězdy. Jediné, co je třeba je vydržet první 4 díly a až potom se rozhodovat jestli v seriálu pokračovat budete nebo ne. Díl od dílu lepší a promakanější, ale myslím si, že by jedna série stačila.. Oblíbené postavy: Randall, Mark, Twain. 1. série - 70%, 2. série - 80% Celkově - 69%

Kung Fu Panda (2008)

Měním ze tří hvězd na čtyři. Poprvé mě film nezaujal, přišel mi prostě průměrný. Po druhém zhlédnutí ho vidím v lepším světle. Sice obzvlášť jednoduchý příběh, ale přesto plný vtipných scén a krásné animace. Rád se podívám na druhý díl. 74%

Profesionálové (2009) (seriál) odpad!

Tomuhle chybí všechno.. Hlavně Peťko Batthyany. 15%

Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

Toy Story.. Krásný příběh o hračkách, které se mají rády.. Toy Story 3.. ?? Začátek je dokonalý.. Připomenutí dávných časů a to, jak se hračky dostaly do školky.. Ale po pár minutách poté se z té nevinné pohádky stane něco mezi Hororem a Thrilerem.. Ne, nebál jsem se, ale píšu tady, jaký pocit by z toho mohlo mít dítě co na TS3 jde rovnou do 3D kina. Toy story 3 u mně vyvolalo to, že nevím vůbec jak mám hodnotit.. Odpadem, hvězdičkou, pětihvězdičkou ? No, ale prostě mě se to líbilo. Animace je výbordelná, děj taky, možná jen ten příběh se vlekl dlouho. Každopádně bych nedoporučoval aby to zhlédly děti pod 10 let.. Mně by se zřejmě o filmu zdálo ještě týden.. Navíc ta Panenka (Née, nemyslím Barbie) vyvolává větší strach než takový Chucky z Dětské Hry. No a konec je.. smutný a dojemný.. Úplně jsem se do toho vžil a nebojím se říct, že nějaká ta kapka ukápla.. 95%

Živí mrtví (2010) (seriál)

První sérii jsem viděl 2x. Prvně jsem každou epizodu hltal s otevřenými ústami, po druhé už to sice taková podívaná nebyla, ale i tak se mi Walking Dead pořád líbilo. Skvěle udělaný seriál podle komixové předlohy, kterou si občas taky rád počtu. Velký mínus mají postavy, které po pár epizodách lezou člověku "na nervy". Postavy, které jakž takž snesu jsou pouze Rick, Lori a Andrea. Kdyby ostatní tvůrci pozabíjeli vůbec by mi to nevadilo. 2. série si kvalitu té 1. už tak dobře nedrží a snaží se diváky seznámit s osudy, minulostí a vztahy postav. Nic zajímavého. Pár postav opět pomřelo, z Ricka se stal Bad-ass guy. Každopádně si myslím, že třetí série bude lepší. 1. série - 96%, 2. série - 85% Celkově - 88%