• Rodinný

Shrek: Zvonec a konec (2010)

Po tomhle díle je jasné, že Trojka byla nejslabší a hlavně, že ani nebyla zapotřebí. Shrek opět válí sice z posledního, ale i tak se dá "čtyřka" nazvat jako solidní animák u kterého se dá dobře zabavit. Teda alespoň já se solidně bavil hlavně u otravného děcka s lízátkem. Snad už to je poslední díl a když už tak.. Můžou udělat Silvestrovského Shreka. Pro mě 77%

Planeta 51 (2009)

Zajímavé pokoukání od úplně neznámého Studia. Žádný Pixar, ani Dreamworks a i přesto se dílo krásně vyvedlo. Je jasné, že se snímek nemůže rovnat takovým jako Ratatouille, nebo Vzhůru do oblak , ale i tak se vryje do paměti jako další z animáků, které stojí za zhlédnutí. Animace je výborná, ikdyž s obyvateli si mohli animátoři pohrát více. Za zmí'nku taky určitě stojí parodie na E.T.ho a povedený Dabing Vojty Ko(ko)tka a Lukáše Hlavicy. 85%

Děcka jsou v pohodě (2010)

Zajímavé drama se špetkou humoru a gay/lesbickým tématem.. Bylo to pěkné, párkrát i zábavné, ale nic převratného se dámy a pánové nekoná. Navíc zbytečně prodlužované.. Nemám velkou touhu vidět znova. 82%

Radovanovy radovánky (1989) (seriál)

Moje oblíbená dětská knížka a zároveň i večerníček.. A teprve Lúďa Sobota tomu dává teprve šmrnc!

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Naprosto vynikající a dechberoucí dílo Petera Jacksona.. Pravda, viděl jsem docela opožděně, ale lepší pozdě, než nikdy. Masky, herci, krajina a hlavně doprovázející hudba jsou na celém dílu nejlepší.. "Vo tom žádná". Konečně vím, že LOTR není zkratka pro film Fotr je lotr, ale pro Lord of the Rings! 98%

Show Jana Krause (2010) (pořad)

Jan Krausů je prostě mistr, kterého jsem sice zpočátku nemusel, ale později u ČeskoSlovensko má talent a následně u přesunutí pořadu na Primu ho začínám mít raději a raději. V Česku se nenajde skoro žádná normální Talk Show, která by se mohla rovnat s nějakou v americe.. Trapné napodobeniny jako MR. GS s debilním Suchánkem a Genzerem, kteří ze sebe dělají naprosté dementy, Talkshow Jana Saudka s úchylem Saudkem a další odpady. Jediný mínus je reklama.. Ano ta tam vadí.. Hodně vadí. Ale když už mám hodnotit show, a né to, jak ji naservíruje TV Prima je mou povinností dát plný počet. Rád se každý pátek podívám. 95%