• Thriller

Na vlastní pěst (2015)

34%? Zase také zlé to vôbec nebolo. Priemerný akčný film, extra kritika nieje na mieste. 60%

Suburra (2015)

Hypotický, ohromný, drsný, autentický, atmosférický, politicky-špinavý, dokonalý. Rozmanitý dej, ktorý na koniec spája spoločný osud. S odstupom času 3x pozretý. 100%.

Osm hrozných (2015)

Hrôza.. Až na kvalitný koniec nekonečná nuda. Keci, keci, keci, vyslovene zbytočné žvásty. To som sa na tento dufajúc, že šialený film skutočne tešil.

Nebezpečné pokušení (2015)

Pekné ženy chcú sex do trojky. Pozor! To je hrôzostrašné asi ako plyšový grizzly. Ten film je horší ako cernzúrované soft porno.

V srdci moře (2015)

Celý film je akokeby hodený cez filter instagramu, herecké výkony stroskotané viac ako trosečníci. Všetko na pol plynu, akurát filtre a efekty na 999%. Ako rozprávka nevhodné, ako film rozprávkové. Pre mňa jeden z najslabších filmov na mori s podobnou tématikou, pritom zaslúžil by si určite lepšie spracovanie.

Stážista (2015) odpad!

Čistý, pózerský, neprirodzený, preafektovaný brak. Všetko je príjemné, kulové, trápnučké, dialógmi úbohé, plytké ako okraj rekta, hrajúc sa na dojemne duchaplný, vtipný, životný údel penzistu. Akože autenticky reálne presne ako jednorožec s princom Kakulom nesúc ho na rohu. Hollyuuud. Vyšpičkovaná umelina. Hathaway nemôže zrejme ani stvárniť inú postavu, ako verne sarkastickú, preafektovanú, neprirodzenú pinčeznu. A tie melódie milučké.. "ťuťulinkyμťulinky" juju. Doteraz som netušil ako niečo milé môže byť zároveň násilné. Ten film je teror.

Creed (2015)

Nový Rocky, nie Rocky a iný príbeh, som veľmi rád, že príbeh filmu neťaži všetko z postavy Balboa, aj keď nebyť Rockyho, Creed by nebol nikto. Nová generácia, nový, iný šampión, nový príbeh. Kvalitka. Rocky zostane u mna neporazeným, ale ml. Creed si miesto vedľa Rockyho zaslúži. Oživil pôvodný príbeh a pripomenul staré časy.

Victoria (2015)

Fakty treba skutočne zohľadniť. Film je natočený na jeden záber, čo je neprestavitelne náročné, jedinečné, skutočne originálne a musí byť neomylné, scény a hlavne dialógy sú improvizácia!! Divák je stále súčasťou deju z pohľadu Victorie. Čo sa stalo tento večer je atmosferická bomba, stále som v nemom úžase. Poznáte tie filmy o zk.rvenom večere? Tak tento film ich všetky posunul do davnej zabudnutej minulosti a najväčšie zásluhy má na tom špičková reál atmosféra.

Gunday (2014) odpad!

Megasračka. Na tú dvojitú, pózerskú, fejs frajerinu dvoch spotených rómov sa nedá jednoducho pozerať. Pózy, keci a trápne scény.