• Thriller

Goldstone (2016)

Zmyselné, atmosférické, obrazovo umelecké, žiaľ chýbal náboj, čo však z časti vyvážila originalita štýlu tohto snímku. Záver? Možno nie úžasný komplexne, ale zvlášť výrazne, kategória originál nezabudnutelno.

Učitelka (2016)

Ukrutne nudná zbytočnosť bez hlavy a päty.. Pri predstave, že toto stelesnenie filmovej nudy som nútený pozerať v kine naviera mi už vopred zlatá žila..

LEGO® příběh (2014)

DOKONALÉ ® Pre malých aj veľkých. Príbeh dobrodružný aj vtipný a veľmi nápaditý.

Nikdo není dokonalý (2012) (pořad)

Našťastie ufrfľané a trápne časti s Andrásym už skončili.

Sebevražedný oddíl (2016)

Slabé, nudné, debilné, nezmyselné, bez nápadu, vtipu, úbohý dej, úbohé výkony, nudné postavy, jednoducho celé zlé. Najslabši komiks aký som kedy videl. 10% aj to len za Harley, je to prototyp ženy pre liečbu erektalnej disfunkcie.

Domácí péče (2015)

Kvalitná depka. Ak má človek v sebe aspoň trochu empatie prepadne ho z tohto filmu depresia. Úžasné herecké výkony, hlavne výkon Aleny Mihulovej.

The Call Up (2016)

Nápadité, virtuálne-autentické B-éčko.

Star Trek: Do neznáma (2016)

Veľkoleposť, akcia, atmosféra, zážitok ako z predošlých filmov sa nekonali. Dojmom lacné ukecané, nudné, bez nápadu. Pripominalo mi to skôr B-éčkový seriál. Nieje sa čomu diviť Justin Lin nedokázal zrežírovať ani Fast & Furious, čo načne to doj.be.

13 hodin: Tajní vojáci z Benghází (2016)

Kvalitný, atmosférický film, žiaľ kazí to typické, všetkým známe USA klišé. Ďalšie mínus je za Michael-a Bay-a, preumelkované zábery, "vojak pri západe slnka, vojak pri prskavkujúcom výbuchu, vojak pri neónovom svetielku v pozadí" také zábery sú fajn pri Transformers, nie pri reálnom filme, pôsobilo to umelo, nie autenticky. Inak film fajn.. Pokazený nadmernou snahou navyše, ten Bay je proste masturbátor level instagram. 65%