Příběh kmotra (2013)

Ale jo,na naše překvapivě dobré,svižné a nenudící.Vetchý je celkem dobrý a na Kerekes se dobře dívá.Je fakt,že Tony nemusel vztávat z hrobu ani z té šestnáctiny a film je to bananální,ale holt obraz doby.Které?Loni?!

3 dny na zabití (2014)

Já sem se tak těšil na Kevina,že mi ani nevadilo,že to byly Spíš 2 hodiny rodinných pout a ne zabíjení.Stačilo,že tam byl.Třeba jindy jinde.Doufám.Jinak celkem pohoda.Akce ani nestojí za řeč.3aPůl

Památkáři (2014)

Jako ten prázdný kus ohořelého rámu,na kterém je cedulka se jménem Picasso.Žoržík to je holt umělec světového formátu.Za rádoby humor a absolutně nefungující patos,by ho člověku bylo až líto.Tohle není odpad.Tohle je čistá nula.

Pompeje (2014)

Neříkám,že není na konci trochu teatrální,ale jinak tenhle pompézní hnůj Plinius vystihne celkem přesně už v prologu.První třetina tv (teda ta tv z dob kdy nebyla lepší než většina hollywoodu) steril,kde se něco furt kecá a je to,ale jenom hrozná nuda.Utrpení příjde když si VHSka začne hrát na Ridleyho a ukazuje,jak moc je netalentovaný.Člověk si jen přeje aby už si začal hrát na Rolema-samozřejmě sterilně,nudně,nebombasticky a špatně-a měl to společně s Pompejema za sebou.Se závěrečnými titulky pak konečně přijde zasloužený pocit radosti a štěstí.Líto vám nebude nikoho-právě naopak.Rezidentní zlo 8...nebo kolik.

Prodloužený víkend (2013)

Takový syndrom by člověk nenašel ani ve Stockholmu.Mukl je vtom samozřejmě naprosto nevinně a protože je to tak fajn a férovej chlap tak mamce povaří,vypere,vyžehlí,vyčistí okap,upeče koláč,poseká távníček a ''poseká trávníček''.Ty krááávo,to psal jako kdo?Tak v půlce to začlo být trochu zajímavější a nějaké to napětí se objevilo.Herci fajn,natočené taky dobře a nenudil sem se.Akorát je to nesmyslovina jak svina'.Stejně tak skoro 4.Svět není Dokonalý no.

Já, Frankenstein (2014)

Mě,Poser.Když sešijete Underworld,Van Helsinga (velemega-filmy století-Občan Kane proti tomuto),Buffy a do toho přidáte trochu (hodně) bliky-bliky oranžové a sviti-sviti modré,stvoříte odpornou zrůdu.Celý film sem akorát obdivoval herecké výkony.Hlavně to jak dokážou s tak vážnýma držkama pronášet takový trapný bordel.Třeba Courtney je druhý Worthington.Taky na něm není absolutně nic zajímavého a ne ane jít do prdele.Snad si to aspon' děcka užijou.PS:I Only have one question...Where is Harvey Dent?

Herkules: Zrození legendy (2014)

Tohle už jen ze zběžného pohledu nemohl být dobrý film.Rennyho kuchli už před lety na ostrově a to obsazení...to Enderova hra úplně bledne závistí.Po Conanovi,Perseovi a 47 Roninech bylo asi třeba pohřbít další legendu.Hej ta kolonka scénář...čtyři lidi to psali.Dobře kluci!

Paranormal Activity: Prokletí (2014)

Průvan 5 je trošku jinačí než předchozí padání nádobí.Zábavnější,ale bát se moc není čeho.Nejparanormálnější je stejně to,že sem se zase podíval na další díl.A beztak se podívám i na tu šestku jak idiot.

Králové léta (2013)

Takové trochu weird.Ale v dobrém (i zlém).A výborně to druhý den zraje.

Kouzlo přítomného okamžiku (2013)

Ještěže to ve finále dobře vykradlo Dobrého Willa.Hlavní hrdina je hrozný ''sympat'ák''(na tečku od prvního záběru).Taky dobré jak celý film řídí nalitý (že prej mu to tak jde líp).Fajn kluk.2aPůl