Michael Kohlhaas (2013)

Dobrý no.Já myslím,že toho lhaní už tu stačilo.Pravda je,že je to naprosto zhovadilá nuda,kde se po většinu nechutně natáhlé stopáže,děje totální hovno.A když už se něco stane tak vám to bude total v piči a maximálně se tak převalíte na druhý bok a chrápete dál.V Top Nuda s přehledem v první pětce.Středověk musel být hrozně férové období.

Nestyda Louis C.K. (2007) (pořad)

No dobrý.Tak si ho tam furt honí,jeho děcko je hajzl a chtěl by vykouřit McGregora.Be-e-e.Zasmál sem se asi jednou,jinak spíš Stand up:Hopeless.Ale ikvon'ům to stačí páč je to strašně nekorektní.

47 róninů (2013)

Každý rok tisíce lidí navštíví hroby 47 roninů,aby uctili jejich památku...a pak příjde tady Karlík aby se jim na ně vychcal svojí obludnou splácaninou pro dvouleté děti.Jako natočit toto a pouštět to ven ještě jako blockbuster-tak to chce být opravdu odporné hovado.Prázdná a trapná nuda která připomene neumětelství Jonathana Liebesmana.Keanu je tu samozřejmě jen proto,aby nebyli šikmoocí všichni a mohlo se to pouštět i v Americe.No tak hlavně že všechno dobře dopadlo.By mě zajímalo jestli ti místní čtverkaři,si takhle opravdu představují biják,na který někdo chce jít do kina?!Počínající demence asi.P'S:a ano děti my víme že to není historický film!

Mandela: Dlouhá cesta ke svobodě (2013)

Ohavně a neskutečně nudné a sterilní.Asi jako když si Lik s Lejdy pomateně myslel,že ještě má na něco víc,než recyklovaný akční výplach.A to sem se na to těšil.

Rodinná oslava (1998)

Tradiční dánské fílgut pohlazeníčko.Strhující to teda není ani omylem a ani herci nejsou,kromě Thomsena(přípitky už nikdy nebudou co dřív),nijak dobří,ale scénář je na pozvednutí sklenic.Dokonce přebije i hnusný styl Dogma 95,na který už se naštěstí vykvákli už i jeho autoři (kluci vyrostli a došlo jim,že je to hovadina).Stejně byl nejlepší borec co se jim měl starat o zábavu.Toho něco jen tak nerozesralo v jeho poslání ;).Hlína celkem.Tak všechno nejlepší tat'ko.

Armstrongova lež (2013)

"Sociopath on a Bicycle"-Když se řekne cyklistika (nezajímalo mě to nikdy) první co mě napadne je jméno Lance Armstrong.A počítám,že to tak nebudu mít sám.A to je pěkný průser.Nejde o doping.To je mi tak jedno.A kor když jezdí vysmažený celý peleton.Ale jak sem ho tu tak sledoval,tak mi připadalo,že je to pěkná kurva člověk,kterému by jeden s chutí hodil klacek do špic.Každopádně je to hodně zajímavý dokument,který mohl být jen oslavnou nudou.Ještě že svině sou nenažrané a na každou se vaří voda.

Sviňák (2013)

Svin'ák to on Irvine je.A nemalý.První autor,který mě napadne,když mi nějaký analfabet sdělí,že číst je zoufalství,nebo nuda,nebo podobné hovno.Co si pamatuju z té knížky ''nestojí ani za hovno z podrážky'' (tohle,lupénka a nedostatek čistých kalhot?)a film na tom bude za chvíli tak podobně.Trainspotting je knižně a hlavně filmově úplně jiná liga.Jako špatné to není,ale stačilo asi jednou.

Robocop (2014)

No nevim jestli se nový Robocop poved,ale vyloženě ho neposrali.Přirovnal bych to tak k lon'skému Wolverineovi.Ale zatímco u něj už naděje na pořádnou sólovku zmrzla na kost,u Robocopa je ještě naděje,že to byl jen rozjezd.Akce skoro žádná až nudná,nebo nepřehledná a příběh taky není přírodavíco.Ale je sympatické,že se o nějaký vůbec snaží.Člověk už dneska holt nemůže čekat,že by Murphyho rozstříleli na sračky a pochcali.A nelíbí se mi nový dyzajn helmy.Oldman,Keaton dobrý,že vůbec sou.Fererra sem ani nevšim a cameo pro Wellera by se taky sešlo.

Kon-Tiki (2012)

Nejhorší na tom filmu je to šablonovité dramatizování a člověk přesně ví kdo kde co a kdy (kudla šutr už byl fakt moc).U takové Gravitace to bylo jedno,páč to byla jen (pětková) kravina na efekt.Pak člověk jen může přemýšlet nad tím jak to mohlo být doopravdy,protože tohle je jen líbivé stalo se.Nejspíš jinak.Vizuál dobrý,ale vedle Pí a jeho život,je to jenom laciný šupák.Herci mě moc nebavili,ale 3aPůl možná (páč je to líbivé líbivě) a předtím sem o tom (něm,nich) ani nikdy neslyšel.

Poslední kvartet (2012)

Nečekaně zajímavé a hlavně nenudné drámo,které trochu podle mě přidřela (jedna ze) záplet(ek)a,matka-dcera.Kvartetu to jinak fidlá samo.Virtuózního PéeSHáčka je hodně škoda.RIP PSH.