• Krátkometrážní

Slzy slunce (2003)

Na začátku je několik do očí bijících nesmyslů, ale požitek to nijak nekazí. Už kvůli Monice. A po akční stránce je to velmi slušné.

Hele Muppete, kdo tady vraždí? (2018)

Říkal jsem si, že jsem už dlouho v ničem neviděl Melissu a narazil na tohle. Jako jo, je to prosté a jednoduché, ale neskutečně zábavné. Muppeti jsou skvělí. Tohle mi fakt sedlo. Blbost přesně pro mě.

Heavy Trip (2018)

No do sobí prdele. Tohle sedlo. Na můj vkus a myslím že i zameření komedie v ní teda zazní moc málo metalu (ale song IR je prdelnatrhávající, to zase jo) ale zpěvák Impaled Rectum má nejlepší nástupy, co jsem kdy slyšel a viděl.

Schůzka naslepo (1987)

Ach, ty osmdesátky... Willis je Willis. Ale upřímně, Basinger patří k těm ženám, které zrají do krásy. Jako mladá byla obyčejná průměrná a tuctová světlovláska, nic, co by se neztratilo v davu jiných slečen a žen. Ale později, takových DVeřích v podlaze nebo 8. míli... no kurvadrát.

Třinácté patro (1999)

Tohle se mi vždycky líbilo více než Matrix. Třinácté patro je takové... hlubší a ne tak prvoplánovitě na efekt. A má to sympatičtější postavy.

Můj soused zabiják 2 (2004)

Klasicky slabší než jednička, ale taťka mafián je zábavný a dost toho zachraňuje. 2.5*

Můj soused zabiják (2000)

"Líbí se vám tady?" "Ne, žiju tu se svou ženou." V kině mě to bavilo docela dost. teď po letech jsem byl přesvědčený, že to už nebude ono. A překvapivě to je pořád vcelku zábavné.

Falešná láska (1999)

Vcelku mile zábavné. Zajímavé obsazení. Postavy občas dobře hláškují.

Vlhká místa (2013)

Pak, že Němci neumí natočit dobrý film. Tenhle je výborný. I oběd jsem s u něj dal. Carla Juri je naprosto kouzelná. Tohle je film přesně pro mě.

The Escort (2016)

Ta úvodní scéna je fakt komická. A i později dojde k několika zábavným a úderným vtipům. Nejvíc si ale z filmu budu pamatovat Rumer Willis. Ta je úžasná. 3.5*