• Krátkometrážní

Panic je nanic (2006)

Utrpení mladých kokotů. Normálně jsem upřímně rád, že mám tohle nejtrapnější životní období už dávno za sebou.

Chci to! (2007)

"Sex je sprostej jen tehdy, když ho děláš pořádně." Jo, ještě jdou natočit vtipné, zábavné a chytré komedie o natáčení porna.

Zlatý kompas (2007)

Hodnocení už tu mám dlouho, pořád jsem ale nepřišel na to, proč jsem dal alespoň tu jednu hvězdičku. Klidně si ji odmyslete.

Halloween (2018)

Mno, jak moc dobře to začalo, tak to skončilo docela slabě. Vraždy jsou zajímavé a dobře natočené, líbilo se mi obsazení (Judy Greer, Will Patton), ale ten závěr asi nezkousnu. Michael ale má pořád kule, i navzdory svému věku a pořád se řadí k mým nejoblíbenějším záporákům. Zábavné je, jak film ignoruje všechny díly po jedničce, ale stejně na některé z nich odkazuje.

Mexická jízda (2001)

Že se ty mladí kluci občas chovají jako idioti by mi ani nevadilo, ono v tomhle věku to tak má skoro každý. Pořád přemýšlím, jestli ty příběhové promluvy jsou zajímavým přínosem nebo otravnou vsuvkou (a to i v souvislosti s českým dabingem). Bavily mě nenásilné sociálně-kritické vsuvky. Ale jako že by to celé nějak výrazněji zaujalo, to zase ne.

Radius (2017)

Ještě se dá přijít s originálním a zajímavým nápadem. I když to asi nutně musí dojít ke klasice, ale výchozí bod je velmi zajímavý. Hlavní postavy neskutečně sympatické. 3.5*

Najít štěstí (2009)

Taková klasická romantická komedie z prostředí filmařiny propojené s pornografickým průmyslem. Nic originálního, nic třeskutě zábavného ale přesto koukatelné. I díky obsazení. Denise Richards zde vypadá naprosto odpudivě. Pravý opak nádherné Leelee.

Přání zabít 5 (1994)

No, lepší než čtyřka, ale pořád tak nějak slabé. Tahle série ztratila svůj dech.

Branky, body, kokoti (2018) (pořad)

Naprosto upřímně a zcela nekriticky a neobjektivně, do Terezy Dočkalové jsem se zamiloval.