• Krátkometrážní

Čertí brko (2018)

A jako jo, po letech zase milá a zábavná pohádka, která mě nesrala a bavila.

Flower (2017)

Příjemný osvěžovák s dobře napsanými a odehranými postavami. Zoey je krásně kontrastní, velmi dobře pojatá postava, na jednu stranu by vás dokázala brutálně nasrat, na druhou stranu ji chápete, prostě klasický pubertální spratek, který si dokáže získat sympatie. Mám obrovskou radost z toho, že Kathryn Hahn bere i role, v nichž výborně a s přehledem ukazuje, jak skvělá a příjemná herečka umí být, byť ji miluju i pro její komediální role, je prostě úžasná.

Špatná výchova (2004)

Zamotané tak, až to překvapivě dává všechno smysl. Výborně zahrané. Ve své době poměrně silné, ještě si vybavuju ty reakce kina. Ale i po těch letech to má své nezapomenutelné kouzlo.

Little Farm (2006)

Duch, coby antikoncepce... Začátek je takový vidlácky nudnej, ale pro poslední dvě minuty to stojí za to sledovat, ty mají kule. A ten vycpaný pes... Brrr...

Vražda na jachtě (2019)

Adame, já chápu, že stárneš a už ses dostal do prostředí, kde ti jen tak někdo na nějakou úchylnou demenťárnu peníze nedá, ale prosím tě, ještě alespoň jednoho Zohana, Malého Nickyho nebo Píseň pro nevěstu. Tohle je suché jako naše mycí houba týden poté, co odjedeme na dovolenou, z tebe pobaví snad jen ten knírek a Jennifer tu vypadá jako vyžilá prodavačka ze supermarketu (ona tu sice hraje kadeřnici, ale i tak). Nejvíce mě tak zaujala tvá žena Jackie, a to vzhledem k tomu, že ve tvých filmech hraje jen štěky, je docela na pováženou, nemyslíš? Vykašli se alespoň pro jednou na vztahovky, rodinné agitky a nebo celovečerní product placementy a nech projevit svou zábavnou dementně ujetou stránku. Jen alespoň jednou. Prosím.

Bucky Larson: Zrozen být hvězdou (2011)

"Já ani nevím, co je to anální otvor. Ale jestli ho mám opravdu nejhezčí, tak určitě po mámě." Nechtělo se mi tomu věřit, ale nakonec jsem i toho Swardsona vzal na milost. I když pravda, v tomhle filmu mě bavili spíše všichni ostatní než on.

Neviditelný na útěku (1992)

Ano, jak zmiňujé některé jiné komentáře. Občas si Carpenter odskočí do netypického žánru, ale na rozdíl od nich si myslím, že se mu to povede často. Stejně jako Starman, i Neviditelný na útěku se mu povedl. pravda, trochu jsem se obával, ale Carpi nezklamal. Je to výborný filmař. Příjemná a zábavná podívaná s velmi dobrým Chevym Chasem. Vážnější a na první pohled nepřitroublá role mu sedla a hezky si ji vychutnal.

Slzy slunce (2003)

Na začátku je několik do očí bijících nesmyslů, ale požitek to nijak nekazí. Už kvůli Monice. A po akční stránce je to velmi slušné.

Hele Muppete, kdo tady vraždí? (2018)

Říkal jsem si, že jsem už dlouho v ničem neviděl Melissu a narazil na tohle. Jako jo, je to prosté a jednoduché, ale neskutečně zábavné. Muppeti jsou skvělí. Tohle mi fakt sedlo. Blbost přesně pro mě.

Heavy Trip (2018)

No do sobí prdele. Tohle sedlo. Na můj vkus a myslím že i zameření komedie v ní teda zazní moc málo metalu (ale song IR je prdelnatrhávající, to zase jo) ale zpěvák Impaled Rectum má nejlepší nástupy, co jsem kdy slyšel a viděl.