Nevyhlášená válka (2022) (seriál)

Bojím sa, že to je pravda! Dokedy budeme dávať silu médiám tým, že ich budeme sledovať, dovtedy budú mať moc nad nami a dovtedy budeme v p.

Kdyby radši hořelo (2022)

Absolútne čistá škandinávia od českých bratov a ako vždy, nedocenená!

Pomiędzy słowami (2017)

Milujem polskú kinematografiu s celým svojim srdcom, ale ak je v hlavnej úlohe Jakub Gierszal, mám strach! On berie idiotské role a jeho filmový charakter mi vo väčšine prípadov navodil depku. Je to vynikajúci herec, o tom po tom, ale, klasika, zase psycho film, ktorý na nálade nepridá.

Minuta ciszy (2022) (seriál)

Intrigy z malebného polsého vidlákova so šokujúcim twistom na záver! Taký polskí Coenovci.

Lucía, a co pak (2012)

Celý film mi vrela krv v žilách a otváral sa nôž vo vrecku, takže keď prišiel ten epochiálny záver, pocítil som takú úľavu, akú som už dávno nezažil na konci filmu! A kvôli tomu idem o jednu hviezdu nahor.

Rod Draka - Náplavomarka (2022) (epizoda)

No konečne to začína byť zaujímavé. Ale trvalo to, do pitky, až do siedmej epizody!

V jámě (2020)

Temná a znepokojúca dráma odkrývajúca (ne)jedno malomeštiacké, nepohodlné  tajomstvo a povahu jeho obyvateľov. Záver filmu je veľmi nepríjemný.

Muž se zaječíma ušima (2020)

Ja ked' vidím Krobotov nasraný ksicht, mám hned' depku! Ale tu sa mi nejako lúbil. Zrejme tými životnými múdrosťami rozprávanými v intermezzách filmu. To bola pecka! S väčšinou sa stotožňujem, hoci charakter, ktorý hral, tak ten mi už klasicky moc nesedel od začiatku filmu. 85%