SpongeBob ve filmu: Houba na suchu (2015)

Po deseti minutách mám místo mozku cukrovou vatu, přestávám přemýšlet a jen se nechám unášet a pohlcovat naprostým šílenstvím a absurditou :D SpomgeBob: co je za rok? Patrik: je čtvrtek.... už se zase směju, to nejde...díky za tenhle film!

Star Wars: Síla se probouzí (2015) odpad!

Filmovou událost desetiletí! jsem si užíval jako bych povečeřel s bývalou přítelkyní, která se během konzumace pochutin přizná, že si nechala přišít penis a má chuť na společný sex jako za starých časů. Takto naprosto zbytečný film byl i Terminator Salvation, postup se neosvědčil, film propadl a přesto Jojo Abrams přichází se stejně idiotskými principi a prázdným WOW efektem. Film koneckonců drží nad vodou jen obrovská fanbase. Může být kouzelné, že otec vezme své děti na nové Star Wars a předá dědictví..můžem se pousmát že průměrní tvůrci napodobují a ti nejlepší kopírují...ale mě už to nebaví..pořád ta stejná vata, restarty, kloni, lobotomimovie... Dříve jsem byl zmaten, dnes jen smířen, že máme ,,nejen,, filmy takové, jaké si zasloužíme. hovna hovnum!

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Bible! Masakr! Kulervoucí šulinodrtič! Chtěli jste to nejlepší, tak tady to máte! Tom Hardy usedá na trůn a my mu vděčně nastavme řitě! Nafackujte Bayům, Marvelákům a čajíkům, že nám léta ukazovali falešné bohy a kinderbaby šulínské filmíkčky, dudlíkánky! Na toto jsem čekal hodně let!

Vice (2015)

Úvodní titulky i lajkovi napoví, s čím bude mít tu čest. Návrat do vhs věku akční zábavy. Pro deštivé odpoledne, nudnou noc na hotelu, k tomu film poslouží. V jednom si však na CSFD rozumíme, Bruce Willis prošel reinkarnací v holuba, co kálí na svou vlastní sochu.

Vybíjená (2015) odpad!

Kdyby páni tvůrci dali tolik peněz do výroby stejně jako do reklamy, možná bychom viděli zdařilý film, možná, jelikož hlavní motor filmu tvoří okoukané trio komiků, kterým se už nesmějou ani vlastní děti. Co mi vlastně vadí nejvíce? Kalkul! Předvídavost tipu: Pozor! Teď to bude vtipné! Teď se zasmějete! Smějeme se i ty tam vzadu, Genzer udělal legrační posunek, budeme se smát....škola Bavorského televarieté se vyplatila, Nikolaev porodil předvídatelnou komerční sračku jen proto aby bulvár chvilku psal i o něčem jiném než Bartošová vs pižamo. PS: co to má ta Krainová za idiotskej, odpornej přízvuk?

Země zítřka (2015)

Hlavní roli a myšlenku filmu tvoří naděje a vzkaz, že to (svět, nás, naše konání kolem sebe) můžeme ,,opravit,, A kolik dnešních filmů nese takovou myšlenku? Mají dnešní filmy vůbec duši??? Vedle toho musím ocenit návrat Disnyovek (včetně hudby), jak jsem je znal a na kterých vyrůstal! Osvědčený recept, paráda! Takžeeee...můžeme svět opravit? Dle hodnocení na csfd: 59 procent, se nám do toho moc nechce.

Amazing Spider-Man 2 (2014) odpad!

Myslíte že Vašek Klaus je expert přes tuneling financí? Ha, to jste ještě nezažili toto veledílo od Marca Webba! Kam se ten multimega rozpočet poděl? Naprosto nudný, bezchutný vyprávění! Proč spiderman brečí víc než v jedničce? Proč se film jmenuje spiderman, když je ve filmu asi jen 15 minut? Proč se tohle vůbec stalo, natočilo, je pár filmů, kde něco někomu nesedne a mohlo se udělat jinak, ale ne tohle! Tohle se nemělo stát, točit, produkovat, stahovat a koukat na to...UŽ NIKDY!

American Horror Story - Freak Show (2014) (série)

Americká kultura shrnutá do hororových mini sérií a já to prostě žeru! Od nepřekonatelné první série to lehce upadá, ale v žánru to nemá konkurenci ba i překonává spousty současných hororových filmových počinů a to na míle daleko, vysoko. I kdyby jste o Horror story nechtěli zavadit, ušpinit se, dejte šanci třetímu/čtvrtému dílu, ty já zbožňuji! Leč pokulhávající děj a docházející dech se čtvrtou sérií je již velmi patrný a vše má jednou skončit.

Birdman (2014)

Michael Keaton nám ukázal, jak moc VELKÝ herec umí být, když chce. Bohužel to ukazuje v...eh....á... já to klidně napíšu: v debilnim filmu! Možná po vzoru Studio Rock 30 to mohl být dobrý sitkom, černý humor, posezení u psychodoktůrka...návaly emocí bez pravidel...ale ten film je naprosto debilní!

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Největší překvapení roku 2014. Smekám tvůrcům, blahopřeji Marvelu a směji se ostatním komixákům: Thor 2, Železný Muž 3, Emo spider man 2, ti všichni dostali štítem do zubů a Captain A je degraduje na piloťáky zpackaných seriálů. Film stíhá přesnou palbu do více cílů: návaznost na předchozí díl, komiksová předloha The Winter Soldier přiměřeně dodržena, současná témata vsunuta a dobře zúročena, nedebilní akce, nehloupý příběh... byl jsem spokojen, překvapen a rozhodně se k tomuto filmu budu rád vracet, pořídim origošku atd... o kolika filmech dneška se to dá říct? snad malá závada..ten soundtrack, tak nekonkrétní, nezapamatovatelný..velký film si zaslouží dobrou hudbu, youtube je plný epic music mix, který tohle přehraje v první minutě...jediná závada, přehlédnutelná, leč nemalá.