96 hodin (2008)

Klišé naočkované prvotřídní akcí se slušnou obrazovou úrovní. Film sází na útočné vlastnosti Neesonova charisma, které ukazuje, že rozhodně nepatří do starého železa.

Inside (2002)

Originální nápad, profesionální look a úderná konec. Takhle vypadá bravurně zvládnutý kraťas.

Nakonec zemře (2010) (amatérský film)

Do dokonalosti tomu sice chybí dosti, nicméně efektnost a údernost gradace těžící z komorního tématu které zažívá každý je nadmíru sympatická.

The Raven (2010)

Skvělý vizuál, slušná kamera a relativně vyvedený střih. Chtělo to jen trochu více rozvést.

Somnolence (2011)

Efektní, dobře natočené nicméně scénář je pro tvůrce asi sprosté slovo.

Utržený ze řetězu (2005)

Tenhle film mě zasáhl do slabin. Spojení komorního příběhu a surové videoklipové akce funguje spolehlivě. Freeman jako slepý opravář jakbysmet.

Boj (2007)

Slabé, velmi slabé. Výsledek spojení těchto dvou podruhé ve společném filmu mohl dopadnout všelijak. Ale ani napodruhé to nevyšlo. Hloupé a závěrečné finále to jen dokazuje.

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Hodně smutné pokračování. To spojení které na papíře vypadalo zajímavě se rozmělnilo do nekoukatelného odvaru předešlých dílů.

Ten Největší (2007)

Schneider to zase zkouší, zase s podobným výsledkem. Oddychová komedie která pobaví.