blekekeke

2 body

1 13 24 36 44 45 46 47 následující >>
    • 2.1.2010  20:05
    Podfu(c)k (2000)

Dobrej podfuk :) a jak vidno, i bez krve se dá udělat dobrá gansterka :) i humorná byla. Zaujal mě úsporný záběr a to přelet pře moře "letadlo, panák a šup ven" to byl frkot :)

• 1.1.2010  23:18
    Šeptej (1996)

Skvělá hudba, dobrý lidi, Mars, mušky, hafo vynikajících hlášek, pes Kosmos, 4% .... a to vše v jednom filmu, v jednom čase, v reálném příběhu.

• 1.1.2010  20:28
    Bulšit (2001)

Prostě Bulšit. Přiznám se, že jsem čekal trochu víc. Vlastně mnohem víc.

• 30.12.2009  20:17
    Červený trpaslík (TV seriál) (1988)

Viděl jsem 4x a vím, že to nebylo naposled.

• 30.12.2009  20:11

Chvílemi nehrané, chvílemi přehnané. V celku neslané, nemastné a bez polevy. Chyběla i ta balónková bitva na kterou jsem se tak těšil. Teď už vím, že ne vše co je Britské, je dobré.

• 27.12.2009  17:15

Nadšený z prvního dílu, jsem se docela těšil, ale ouha. Tady už jsem se strašně nudil. Snad jen Ghost (Tatiana Maslany) tomu přidala šťávu nebo spíše trochu krve, bez ní by to byla už tuplem nuda.

• 27.12.2009  16:53
    Sbal prachy a vypadni 2 (TV seriál) (2000)

Proč se to k sakru jmenuje "sbal prachy a vypadni 2"? Pokus o návaznost je v tomto případě matoucí. Jinak je to docela vtipná věc, nenudilo to, pobavil jsem se :)

• 26.12.2009  18:27

Tolik drsňáků v jednom městě, no co se dalo od nich čekat, když je ve hře půl miliónu s portrétem královny a jako bonus tucet pytlů zeleného štěstí. Tohle jinak dopadnout nemohlo, ale stejně jsem byl překvapen rychlým svižným dějem, který co minutu měnil směr. Postavy přesně ušité na herce. Kamera chodila kudy měla. Strhující děj. Tohle dílko si zaslouží být na výsluní.

• 12.12.2009  22:29
    Brak (2002)

Režisér natočil snímek v době svých studií, což mu na kvalitě nic neubralo, ba snad i přidalo. Snímek je hodně nedoceněný/nepochopený. Pravděpodobně svým osobitým stylem černého humoru, kterého je v něm na rozdávání. Bavil jsem se v kině celou dobu a dovolil si snímek shlédnout od jeho prvoshlédnutí, ještě několikrát.

• 12.12.2009  21:42

Až na pár nedotažených drobností, které jsem ve filmu nestihl pochopit, jsem byl po celou dobu v napětí, jak a kudy se bude příběh odvíjet. Příběh, který byl sice od počátku prozrazen, ale stejně hodně věcí mátlo. Jinak dobré akční scény, kdy hlavní v celku křehká postava, jasně dokazovala, že na to má. Rozřezat těm nafouknutejm chlápkům a dámě tričko. Jen mě překvapil konec, ten byl až moc tvrdej, to jsem nečekal.

• 28.11.2009  17:53
    200 cigaret (1999)

Nezapomenutelná oslava, zapomenutelné hlášky, a obvzlášť nezapomenutelný konec.

• 27.11.2009  22:00

No toto, čekal bych od 100x provařeného tématu cokoliv, ale že mi to naježí chlupy na dva dny dopředu jsem nečekal. Napětí bylo, krev byla, dokonce se i koštovala. Což mi zvedlo žaludek. Jen toho umělého vlkodlaka už jsem někde viděl, kdyby se víc hýbal, dal bych pět.

• 22.11.2009  21:43

Slušivé kostýmy, hezké prostředí, i ten příběh by šel, tak kde je problém? No, těm hercům to vůbec nešlo.

• 17.10.2009  18:26
    Shrek (2001)

Vtipný, skvěle udělaný a se zápletkou, která zmátla i mě :o)

• 17.10.2009  18:12

"Máchale spadlo ti to, seber to" :o) Pohádka, která si zaslouží být každý rok v TV programu. Pohádka, která neomrzí.

• 17.10.2009  17:56

Za pár nedotažených triků dávám 4*. Jinak dobrá práce.

• 17.9.2009  16:37
    Pusinky (2007)

Přetáčel přetáčel přetáčel a čekal kdy to začne. Jak už víte, nezačalo. Já vlastně ani nevím o co tam šlo, jestli tam tedy mělo o něco jít.

• 16.9.2009  21:46

Ani se mi nechce věřit, že tohle prošlo rukama p. Trošky. Je vidět, že když se netočí na seně, že to jde.

• 15.9.2009  19:21

Vždycky když shlédnu filmek z produkce s razítkem GB, říkám si proč jsem se na tom ostrově ksakru nenarodil, když mi ten jejich humor tak lichotí :) Lehká, svižná, černo-humorná komedie k sušenkám a čaji. Mám rád věci, po kterých je zbytek dne veselejší a tahle je jedna z nich.

• 27.7.2009  22:36
    Tobruk (2008)

Po reklamní masáži na film, jsem nečekal nic světoborného. Nakonec se z toho vyklubal parádní váleční film. Nemám co vytknout, snad jen že by půl hoďka navrch nebolela, ještě by bylo co vysvětlovat.

• 23.7.2009  20:20

Romantika jde často mimo mě, jenže u tohoto jsem vydržel přes dvě hodiny bez hnutí, bez vody, bez jídla. Co bych nevydržel, vydržela to Mathilda a dočkala se. Vydržel jsem to s ní a dočkal se taky. Neskutečně dobře sehraný příběh. Nemám námitek, snad jen ten nechutně posmrkanej kapesník na závěr :)

• 17.3.2009  20:49
    Sexy Pistols (2006)

Jedna za western, jedna za baby a půlka za ty banky.

• 17.3.2009  20:10

Sjel jsem to na jeden zátah a druhý den znovu, abych zjistil, že mi uniklo pár detailů, bez kterých to bylo 3/4-teční. Bodejť by, i když režisér je pro mě neznámý, ale dle místa narození předpokládám že je Brit a potrpí si jako každý správný Brit na detaily. Jinak to mělo švih, šmrnc, vtip, pointu a plno holek :) Postavy ani nemusely mluvit, aby jste zjistili, kdo má jakou identitu, jak byly vyšňořené.

• 7.3.2009  07:03
    Batman (1989)

O příběh nejde, jde o Batmana a ten je dokonalej. Od kostýmu až po akci. I dnes bych chtěl být Batmenem :o) Bez Jacka Nicholsona a Kim Basinger, by ale nebyl Batman jako film kompletní.

• 13.12.2008  21:00

Tohle se vůbec nepovedlo, nezachránila to ani skvěle hrající Holubová.

1 13 24 36 44 45 46 47 následující >>