Amazing Spider-Man (2012)

Takže restart Spider-mana se povedl tak na půl. Zápletka se snaží bejt cool ale mě přišla o něco horší než u Raimiho. GArfield, je mi méně sympatický než ten druhej u kterýho si nemůžu vzpomenout na jméno. No a záporák je hodně dobrej. Ostatní herci nejsou nijak extra ale hodně moc mě potěšilo to že tu hraje Howell, který konečně po dlouhý době hraje v nějakém áčku. Efekty jsou parádní a celý film nějak extra nenudí a odsýpá. Ale kémen úrazu je ta romantická linka, která mě nezaujala a ani podle mě nebyla dobře natočená. Dávám hodně slabé 4*.

Sinister (2012)

Takže na začátek říkám na rovinu, čekal jsem to strašidelnější. Je tu jen jedna strašidelná scéna která mě vyděsila. Nicméně je to parádní horor který má atmosféru a dokazuje to že Derrickson je hodně kvalitní filmař. Sice to nedosahuje kvalit V moci ďábla, ale i tak si myslím že tenhle režisér udělá něco velkého. U mě Derrickson vyhrává oproti Wanovy a jeho průměrnýmu Insidiousu.

Kmotr II (1974)

Druhý díl nemá tolik dobrých scén jako první díl, ale i tak se jedné stále o dokonalou gengsterku. Navíc scén s De Nirem jsou parádní. Jen už sem tam pokoukává zdlouhavost. Nicméně nevím jak by film dopadl kdyby tu nehrál Pacino. Celá série je bomba.

Kmotr III (1990)

Pacino se utrhnul ze řetězu, Naprosto geniální herecký koncert. Pacino je sympaťák a nejdokonalejší gengster na světě. Prostě paráda. Nicméně zase o stupínek slabší než předešlý díl. Ale zkouknout všechny díly naráz jako jsem udělal já je pocit hodný orgasmu.

Kmotr (1972)

"I make him offer, what he can´t refuse". Hláška která všechny inspirovala.Totální náser. Nejlepší gangsterský film na světě. Tohle je pecka. brando je neuvěřitelný, a celý film je jak zjevení. Tohle jsou pravý mafiáni ne to co vidíme dneska. Neuvěřitelně moc zapamatování hodnejch scén. Když někdo umřel bylo mi ho líto. Skvěle vybudovany postavy. Dokonalost.

Remains (2011)

Film jsem si sehnal jen kvůli Hughesovy u kterýho prostě věřím že po Pet semetary natočí kvalitní film, ne že by mu to nějak moc vycházelo, ale věřím tomu. Jinak film je spíše podprůměr. Masky zombáků jsou celkem fajn ale upřímě v tomhle filmu snad není ani minuta pořádné akce. Jsou tu vojáci ale ty jsou uplně retardovaní, jsou tu napadající zombíci ale ty se zas tak moc nepředvedou. Nemůžu říct že to bylo bůh ví jak špatný ale celej film mi přijde strašně zbytečnej.

Prometheus (2012)

Po hodně dlouhé době kvalitní scífko které má jen málo negativů. Vlastně jediný negativ který bych vytknul je ze začátku zdlouhavost, která občas vadila. Nicméně všechno ostatní je dokonalé. Efekty jsou úžasné akce ke konci přibývá, sympatičtí herci a ke konci taková béčková akce. Pro mě film není zklamání užíval jsem si ho více než dost.

1920: Evil Returns (2012)

Původní snímek jsem bohužel neviděl, údajně se jedná o svěží a atmosférické dílo u kterého se člověk i bojí. Tak snad příště. Nicméně tenhle druhý díl je katastrofa. Je to možná tím že snad ani jeden film z Indie se u mě nedostal do vyššího průměru, takže na Indický filmy asi nejsem(za nejlepší považuju Attank). Tohle je taková strašně špatně natočená duchařina. Jediný co mě zaujalo byl konec ale na ten se musí čekat sakra dlouho. Sem tam atmosférická scéna vykoukne ale taky je to málo. 1920 je film na který hodně rychle zapomenu a díky tomu odkládám svůj plán co nejdříve zkouknout první díl.

Rampage (2009)

Film který i zarití Uweho odpůrci musí uznat že je kvalitní. A když ne tak prskaj jak je to nerealistický. Nicméně Boll se trefil do hodně citlivého místa a ukázal že natočit akční sekvence mu nedělaj problém(narozdíl třeba od Baye s jeho strašnýma Transformers). Jediný jeho problém je stále kamera která se třepe a sem tam není vůbec nic poznat, což možná pomůže k efektu přidat realističnost. Fletcherovy role naprosto dokonale sedla, ostatní herci taky nejsou špatní, celý film utíká až do konce u kterého jsem se přichytil s otevřenou hubou. Akční sekvence jsou dokonalé a vypadají dobře. K dokonalosti chybý jen málo Uwe ukazuje že kvality rozhodně má.

Sedm (1995)

Film který jsem hodně dlouho odkládal, což byla strašná chyba. Tenhle film je naprosto dokonalej, ale bohužel jsem viděl už tolik thrillerů že to na mě nějak extrémně nezapůsobilo. Atmosféra je ve filmu naprosto dokonalá, pochmurná, a stylová. Herci jsou výborní a žádný nepřehrává a hrají jak o život, odhalení vraha je celkem vydařené a hlavně nečekané. Ale třeba vraždy který měly být jednou z největších devíz filmu moc nezaujaly. Jistě je tu pár parádních jako třeba smrt "lenocha" ale to je asi tak všechno. Nicméně se jedné rozhodně o kvalitní film, který má i dnes hodně co nabídnout.

Časové pásmo bylo změněno