Skřivánci na niti (1969) odpad!

I když pravděpodobně riskuju že budu dost neoblíbenej, tak nebudu jak ostatní, a řeknu že horší Český film jsem neviděl. Celý film jen hloupé řeči, a i když herci ušly tak je to fakt šílenost. Příběh je skoro neustále na jednom místě, a dialogy jsou šílené. BTW Dost ale opravdu dost mě dostávají komentáře některých uživatelů, kteří "vědí" jak všechno bylo:-DD

Frankensteinova dcera (1958)

Nic moc, těšil jsem se protože tyhle černobílý fláky žeru, ale tohle je prostě jen špatný, ve filmu se většinu času nic neděje. Celej film by šel sestříhat do 50 minut, samotná dcera se objevý pokaždé jen na chvíly, a celé to dost nudí.

Miluj souseda svého (2005)

No teda extrémně špatný film a obrovské zklamání, Weber? Scheider? A takhle špatný film? To snad ne, opravdu jsem ale šíleně zklamán. Film je šíleně špatně poskládanej a strašně dlouho trvá než se něco stane.NAvíc příběh je tak jalovej že je až směšnej, ne nemyslím "směšnej" jako že je to komedie, ale směšnej tím že si řeknete co to sakra tvůrci zamýšlely? Bohužel.

(Ne)šťastně až na věky (2006)

Ale tak já se bavil prakticky od začátku do konce. Postavy my přišly sympatické a hlášky naprosto dokonalé. Příběh taky není špatný. Je pravda že animace není nejlepší, ale to vynahrazují skvěle nadabované postavy Dick v podobě MAmba byl naprosto dokonalý a Patrick"Joe Swanson" Warburton je uplně úžasnej dabér. No já si nestěžuju.

Drákulův sluha (1985)

Tak tohle se povedlo, opravdu jsem nečekal nic než jen přitroublou parodii. Ale ono to zas tak blbé nebylo. Film párkrát sice klopýtnul ale to vynahradila překvapivě atmosféra, opravdu párkrát by zamrazilo nebýt vtipných scén, a hlavně masky které byly dokonalé. Film sice dnes ničím nepřekvapi ale na zabití odpoledne postačí. Bavil jsem se.

Smrtící lavina (2008) (TV film)

No teda nic moc, katastrofický béčka mám rád(viz. můj profil), ale tohle mě teda dostalo, plno keců okolo pak "BAne bože lavina". všechno spadlo a pak kecy a pokusy o záchranu. Teda dobře já bych to bral ale vždyt to bylo takové vyumělkované, pokus o drama který nevyšlo. No prostě jsem byl zklamaný. Opáčko už si asi nikdy nedám.

Všechno nejlepší! (2006)

Ale jo, Kotík se trochu polepšil a natočil komedii u který jsem se občas i zasmál. Konverzačky mě nenudily a většina herců byla sympatických. I když si scénárista mohl nechat ten konec o ponaučení. Ale bez toho konce je to průměrný film který mě na poměry Českých filmů i zaujal. Párkrát jsem se přistihl s lehkým úsměvem, takže 3*.

Prodigy (2005)

Film který má perfektní akci, ale jakmile je akce mimo tak nastupuje kupa keců a šílená nuda. Příběh je klasický, nestěžuju si, akce výborná. Ale dvě hodiny? Dát do toho 80 minut jsem spokojen, ale takhle je to jen drsnější akčňák na kterej zapomenu a při tom ten plakát vypadal dobře.

Požehnání smrti (1981)

Další pecka od Cravena, tentokrát ale taková netypická. Film je šíleně pomalý a vražd je pomálu. Ale Craven si vyhrál s atmosférou a celkovou pěknou stylovostí. Já za sebe doporučuji hlavně konec kterej je sice takovej Cravenovskej, ale úplně dokonalej. Od začátku filmu nás doprovází skvělá atmosféra doprovázená výbornou hudbou. Sekta byla správně úchylná a Berryman je prostě takovej bůh ošklivosti. Za mě doporučuji.

Poslední premiéra (2008)

Další Thajská duchařina, a zase jsem asi čekal moc. Ale pozor není to vůbec špatné. FIlm je sice ohraný a rozhodně není zajímavý, ale dokože po dlouhé době celkem postrašit. Herci jsou sympatičtí a dokonce i něco hrají, lekačky či atmosférické momentky tu jsou je pravda že jich není mnoho ale jsou fajn. Maska ducha je ale výborná vážně naháněla strach. Dobré je že film dokáže dost napnout(viz. scéna s oběšením). A abych to ukončil, distributoři si skvěle vyhrály z obalem. Plus pro ně.