Kamarádova holka (2008)

Některé hlášky hlavního šampona jsou parádní, hlavně ty asi pro někoho vulgární. Jinak je to takový slavý čaj s třikrát vyluhovaného sáčku. Biggs nevyužitý, což mi ani nevadilo protože toho herce mam rád asi jako 9m lešenovku v pr.eli. Postava Hudson zralá na lobotomii. Jeden z mála dalších kladů jsou kukadla Caplanky. Párkrát jsem se u toho zasmál, ale podruhé to vidět nemusím, takže asi tak.

Dannyho parťáci 3 (2007)

Dvojka mi uvízla v paměti jako překombinovaná kravina. Ale co je horší trojka mi v paměti neuvízla vůbec. pamatuju si že jsem ji viděl, ale o co v ní šlo nevím. Pro mě naprosto zbytečný film. Proboho už netočtě další. Muže tam hrát Pacino, de Niro a Nicholson dohromady ale když je obsah jedno velké hovno tak je to na ......

Yes Man (2008)

Jedna z těch méně stupidních komedií, což je dáno tím že Carrey ty své gumové radoby vtipné ksichty dělá minimálně. Jinak je to tuctová zapletka u které se mi podařilo zaspat konec, mozek už ostatně spal dávno....Pár vtipných momentů ńajdete, par krát jsem se od srdce zasmál. A tak je to spravne, tak to ma byt.

Rec 2 (2009)

Atmosféra a napětí se prvnímu dílu nemůže rovnat. Opakuje se dokola to samé, takže vás nic nepřekvapí. Navíc vysvětlení posedlosti je lehce stupidní. Rec 2 je učebnicový příklad filmu parazitujícího na skvělém prvním dílu. Ale přesto je spoustu daleko horších "dvojek" Za vidění stojí.

Uvolněte se, prosím (2004) (pořad)

V začátcích to bylo zábavné, ted v r.2010 asi tak 2 roky zpět pořad trpí značnou nevyrovnaností dílů a asi i díky hostům to není co to bývalo. Navíc mě Kraus začíná sr.t tím jak si myslí že je nejchytřejší, nejvtipnější a ma největší "kule" fakt je že si často nevidí do huby a zaslouží par facek.

Old Boy (2003)

Strhující, zajímavá, ani vteřinu nenudící jízda s příběhem který se vám jen tak z hlavy nevykouří. Hlavně díky příběhu strčí do kapsy 95 procent hollywoodských akčních bezduchých sraček.

Strach a chvění (2003)

Malokterý film ve mě vzbudil tak rozporuplné emoce. Na jednu stranu dokáže pobavit, ale stejně tak totálně znechutit, jedna postava- mužská- je snad nejodpudivější jaka se ve filmu vyskytla. Nečetl jsem knihu (což hned napravím) tak nevím co je pravda a co je přikrášleno ale každopádně je to film u kterého budete kroutit hlavou a nepoberete tu záhadu jménem japonské pracoviště. Film který doporučuju všem, a pro ty kteří se zajímají o japonskou kulturu je to povinnost. Po zhlédnutí zase trochu víc pochopíte japonce, a člověk možná i tak trochu porozumí tomu proč japonec pracuje celý život v jedné firmě či proč po propuštění páchá sebevraždu. Tak si říkám že Japonsko jako druhá ekonomika světa a japonské firmy které patří mezi ty největší a nejslavnější se dostali tam kde jsou s tím jejich zkostnatělím systémem vedení firmy, kdyby zkombinovali nejlepší věci z jejich firemní kultury a západní tak by na tom byli možná ještě líp, kdo ví.

Ti druzí (2001)

Neskutečně hustá atmosféra, maximální efekt dosažení strachu a mrazení v zadech za použití minimum prostředků. Ani kapka krve a přesto je to jeden z nejlepších hororů historie. Vyvrcholení filmu je nezapomenutelné, asi nejvíc šokujících a překvapujících které jsem kdy u filmu viděl. Jak to tak bývá tak film po prvním zhlédnutí a odhalení ztrácí minimálně polovinu ze své působivosti ale ten zážitek při prvním sledování je silný jako u malokterého filmu.

Kameňák 3 (2005)

Asi to mělo být k smíchu, ale co? vtipy a hlášky které se říkali už před 20 lety když jsem chodil na zakladku? Sem tam problesklo něco co mělo ambici pobavit a vzbudilo lehký ušklebek, ale vcelku je to ZBYTEČNÝ FILM. Ostatně stejně jako dva předchozí.

200 cigaret (1999)

Netradiční a nadprůměrná komedie u které jsem se bavil od začátku do konce.