Pěst plná hněvu (1972)

Legenda legend v nejlepší formě, na nudu není čas, souboje jsou nářez

Rosemary má děťátko (1968)

Tak tohle bylo něco. Dal jsem si pořádně načas než jsem tenhle skvost zkouknul a stalo se mi něco co se mi u sledování filmu stává málokdy. Jako by i mě film 'očaroval' přes TV obrazovku protože jsem chvílema ani nedýchal, zrakem i sluchem jsem hltal každou postavu filmu, každé slovo, mimiku projev, to jak byli některé postavy nesympatické až to bolí a navíc takové lidi znám osobně... Co se týká konce filmu tak souhlasím s dalšíma že bylo řečeno více než bylo potřeba, ale na hodnocení to u mě nemůže nic změnit.

Timecop (1994)

Pro mě je to poslední čistokrevná akční van Dammovka která za to stojí.

Tři (2005)

Nezajímavý začátek, zajímavý a napínavý prostředek a totálně dementní konec, který to celé srazil.

Ztraceni ve vesmíru (1998) odpad!

Nemůžu jinak. Asi tak po 20 minutách mě přestal film bavit a věnoval jsem se jiným činnostem a film měl puštěnou jen jako kulisu a sem tam jsem se podíval to když se tam podle vyšších decibelů asi něco zajímavého dělo. Mám slabost pro vše co se točí kolem vesmíru, o to víc mě utvrdilo v hodnocení že mě film neupoutal ale odradil po pár desítkách minut. Občas jsem nevěřil vlastním očím s čím film vyrukoval, takový mix všeho se vším co se kdy v žánru sci-fi objevilo. Navíc příšerný LeBlanc který se svýma hláškama a schopnostma a vlastnenectvím plive do ksichtu i Esu Rimmerovi !!! Eso byl karikatura, postava LeBlanca asi měla být brána vážně už to samo o sobě spadá do odpadu. ČÍm víc minut uběhlo od začátku filmu tím se film propadal do větších sra.ek. Hrozný film.

Líbánky bez ženicha (1996)

Od filmu kde hraje Reeves a Diaz si člověk slibuje víc. Tohle je nemastné, neslané, nijaké. Konec filmu je zaroven vysvobození.

Blonďatá a blonďatější (2007) odpad!

Ze zvědavosti jestli je to opravdu taková sra..a jsem se na kousek podíval. Vydržel jsem asi tak 20 minut. Je to opravdu sarčka. Je až smutné co někteří "herci" udělají pro prachy.

Zbohatni nebo chcípni (2005)

Celá tahle rapová scéna a modní vlna s ní spojená, kdy 12 letý bílý fracek nosí tričko po kotníky, kalhoty ma u kolen a kšilt na straně a je to drsný white nigga, stejně jako jejich vzory opravdový černí rapeři kteří sice často vzešli řekněme z ne tak zakoného prostředí, ale texty mají na jedno brdo kde se chválí že mají na krku tunový zlatý řetěz, v bance 7 miliard dolarů a v garáži 1200 jaguárů a 1350 poršáku a 1241 maserati jsou mi k smíchu, 50 cent jako komerční hudební sračka to vede, ale překvapivě mi ve filmu nevadil a film je to zajímavý. Jen by mě zajímalo do jaké míry je to pravda.

Srdce v Atlantidě (2001)

Tak ja to tady píše 'tron' film pro ty kteří nostalogicky vzpomínají na časy které byly a už se nikdy nevrátí. Ale je moc příjemné se na takový film podívat, pohladí duši.