Oko dravce (2008)

Pěkná podívaná po vzoru nepřítele státu, jen trošku v modernějším kabátu. Shia zahrál skvěle a stále dokazuje obrovský potenciál. Jinak popcornová jízda, plná předvídatelnych okamžiků s klasickým americkým happy endem. 65%

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

Film Hellboy 2 rozhodně nebyl propadákem (jak jsem čekal) a díky skvělým hláškám často i bavil. Scenář, či místy podivné kamerové průlety musíme odpustit. Přece jenom tvůrci koukali hlavně na komiksovou předlohu. Každopádně doporučuji kouknout na to v kině, protože doma u obrazovky by tento snímek plně nevynikl.Je to o efektech. Celkem tedy 60%.

Temný rytíř (2008)

Těžko bude tento film letos něco překonávat. Jasnej film roku 2008. 100%

VALL-I (2008)

Těžko, přetěžko se mi tento animák hodnotí. Napíšu snad jen a pouze: Má očekávání byla příliš velká :-(((

Wanted (2008)

Dost dlouho jsem přemýšlel co k tomuto filmu napsat: Na tento se dá snímek dívat ruznýmy pohledy. Buď budeme oslavovat akční sekvence, které jsou velmi propracované alá Matrix. Nebo na to budeme koukat jako na film, plný nereálných událostí a nesmyslných scén. Tohle rozhodnutí si musí udělat každý sám. Mě osobně se líbil celý příběh a hudba, přesto si myslim, že nic revolučního natočeno nebylo. 60%

Stalo se (2008)

Stalo se, to si přečtete v titulkách dost často. Jinak film, který má mimo jiné spád stejně jako AVP2, hlavně díky velmi krátké stopáži působí jako jakési ekologické upozornění na lidskou hrozbu pro přírodu. Film je natočen dost svérázně a velmi komediálně. Až na pár mrazivých scén v závěru, je to opravdu velmi funny, což ale nebylo záměrem. Celkem 35% :-(

Sex ve městě (2008)

Mé očekávání k tomuto snímku byly na bodě nula. Ze seriálu (z nemnoha dílů co jsem byl nucen shlédnout s přítelkyní) jsem znal jména postav a tak nějak měl obrázek o čem to celý asi bude. Film samotný mě až překvapil, že za celych 148 minut jsem se nudil snad jenom jednou. Jinak jsem se smál a smál. Hlášek je zde opravdu spousta a bizardních situací rovněž. Když jsem odcházel z kina byl jsem odpočatej a v pohodě. Prostě dobrej relax, který je taky čas od času potřeba. 70%

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Na začátku naprosto skvělá podívaná, film má spád a my hltáme netrpělivě další a další minuty. Prostředek filmu, jak už tady mnozí píšou, trochu ztrácí grády, ale na vysvětlení příběhu důležité pasáže. Konec je strhující a proložený super efekty. Moje očekávání nebyla veliká, a tak jsem čekal povedenou pohádku pro dospělé, kde se téměř nevyskytují sprostá slova a neteče krev po hektolitrech. Takže nakonec kvalitních 85%.