Boj (2007)

Vynikajúci nápad, dať dve akčné hviezdy do jedného filmu. Však dopadlo to omhoho horšie, ako si režisér asi predstavoval. Podľa mňa je to jeden z najslabších filmov či už J. Stathama alebo J. Li. Z dvoch vynikajúcich hercov len tak málo vytažiť a nič v podstate neukázať.

Zátah: Vykoupení (2011)

Presne podľa mojej chuti, ako keď si dáte vynokajúci slaný popkorn, ktorý je akurát premastený a fantasticky soľou dochutený. The Raid zatiaľ nemá konkurenciu. Takto spracované reálne bitky, asi ešte vo filme neboli. Klobúk dolu pred prepadovkou a jej cestou do najvyššieho poschodia.

Kazatel Kalašnikov (2011)

Na začiatku som myslel, že to bude úplne iný film ako bolo písané, kde z Gerarda bol totálny feťák a násilník. Potom však prišiel krst, ponoril sa pod vodu a našiel Boha. S Gerarda sa stal iný človek, nebol z neho feťák, ale misionársky milovník ( bojovník ), ktorý zachraňuje Africké deti. Tento Butler mi vyhovoval viac akurát mi vadili scény, kde sa hral na kňaza vo svojom kostole. V jednej scéne bolo krásne povedané: Nemôžeš im pomôcť všetkým. V tedy som si aj ja povedal, šak sa vykašli na ne, aj tak máš sirotčinec v strede vojnovej zóny, kde ťa každú chvíľu odpalia, v Afrike majú svoje problémy a ty máš rodinu na ktorú serieš. Vďaka prežívaniu útrap sa Butlerova postava opätovne ku koncu filmu budú meniť, kde sa bude prejavovať jeho násilnícka stránka a vďaka malému Afričanovi si uvedomí čo vlastne robí. Nebyť niektorých scén bolo by to naozaj vynikajúce. Moje hodnotenie je ničo medzi tromi a štyrmi hviezdami, ale k tým štyrom sa mi prikláňa iba skutočná fotografima Sama Childersa, ktorý tam bojuje.

Amazing Spider-Man (2012)

Mám pravdu povedať trošku som sa aj bál, čo to zas bude, či čistá kópia alebo zas niečo nové? Spiderman Amazing je v prvých 40 minútach takmer na 100% rovnaký ako Spiderman 1 s T. Maguirem, až na vynález strieľania pavučiny, ale potom sa začal naozaj perfektný koncert a ja som si to nesmierne užíval. Musím povedať, že sú tu naozaj lepšie efekty, vizualizácia a taktiež omnoho lepšie prepracované postavy či už P. Parkera alebo Gwen. V tejto časti sa toľko nerieši otázka cítenia za smrť svojho starého otca a to filmu prospieva. Proste nový Peter Parker je omnoho lepší a vtipnejší.

Smrt čeká všude (2008)

Ja vám neviem teda, ale ja som tento film pozeral asi na tri krát, pretože mi to prišlo tak stroho natáčané a nepútalo ma to tak, akoby malo. Celý dej filmu je zameraný na nevýrazné postavy, ktoré sa snažia zneškodniť jednu bombu za druhou. Ak sa mal tento film zamerať na hroziace nebezpečenstvo a ukážku chladnokrvného a J. Rennera, ktorému je všetko jedno, tak potom zas klobúk dolu. Pre mňa osobne by to oscarový film ale určite nebol.

Ďábel v těle (2012)

Pre mňa osobne asi jeden z najslabších filmov o exorcizme. Vo filme je síce pár vydarených scén a taktiež záver , ale to bolo asi všetko

Můj otec je šílenec (2012)

Adam Sandler je na komédie ako stvorený, pretože si ho fakt neviem predstaviť ako drsného herca . Táto komédia si určite nájde svojich obľúbencov ale aj kritikov. Je tu naozaj veľa dobrých hlášok, aj keď niekedy sa divákovi môžu vidieť dosť trápne nadávky a určité scény. Určite to nie je najlepšia komédia, ale ani najhoršia. Začiatok so sexy slečnou McGarrclevovou v triede a na predstavení celej školy nemal chybu. A ako tu už niekto spomínal, je to určite lepšie než Jack a Jill

Navždy spolu (2012)

V dobrom i zlom. Silný a emotívny príbeh. Príbeh, kde zamilovaný pár postihne autonehoda a v tej chvíli Ch. Tatum musí bojovať o všetko čo má. Strata pamäti, neuveriteľná odhodlanosť a boj o životnú lásku. Film, ktorý dokáže zaujať, pobaviť a hlavne sa zamyslieť, aké ťažké môže byť stratiť človeka, ktorý pre vás znamená tak veľa. Solidný výkon Tatuma.

Blade 2 (2002)

Akčnejšia, krvavejšia a hlavne lepšia ako prvá časť Blade. Nový druh smrťákov likviduje všetko čo im stojí v ceste či už ľudí alebo upírov. Od začiatku do konca je film neustále vo vynikajúcej atmosfére, čiže divák si ledva môže vydýchnuť od množstva skvelých akcií. Wesley Snipes, by mal točiť iba takýto druh filmu, pretože mu veľmi svedčí táto herecká úloha, ktorú hrá fakt super. Blade 1 bol príjemným rozbehom pre túto akčnú pecku. Pre mňa je to suverénych 5*

Vyměřený čas (2011)

Vynikajúci nápad a ešte lepšie stvárnenie súčasného stavu života vo vynikajúcom sci - fi - In Time. Môžme tu vidieť ako obyčajný chudobný ľudia bojujú o každú sekundu svojho života a zazobanci si opäť užívajú a mrhajú svojím časom resp. peniazmi. Svet v ktorom neexistujú peniaze ale iba čas, ktorý rozhoduje o vašom živote. Určite by sa z tohto filmu dalo vytrieskať ešte viac, ale i tak je to film ktorý pobaví