Beethoven 3 (2000) odpad!

příjde mi že Beethoven je stejný princip filmů jako je Willie, vezměte cosi co vypadá zvláštně a lidé to mají rádi(kosatku, bernardýna, opičáka) vymyslete pár trapných vtípků a máte tu film o psu s rybářským kloboučekm?! ach jo... filmaři nikdy nebyli hlouběji(ok Herkules 3D mě donutil přeměřovat všechno jinak)

Beethoven 2 (1993)

pes a jeho družka terorizují rodinu, první díl byl příjemný, druhý už je nastavováním a bude hůř přátelé.

Beethoven (1992)

Koho tenhle uslintaný bernardýn v dětství neoslovil jako by nebyl dítětem. Fandil jsem tomuhle chuchvalci chlupů aby utekl zlým pronásledovatelům a zůstal se svojí rodinou. Série pokračování už jeho kult zabila, první díl byl ale moc příjemný.

Mumie se vrací (2001)

Návrat s Rickem do pouště, provází král škorpion kterého si střihl Rock a později si udělal svůj spin-off. První díl už se neopakuje, ale pořád se jedná o skvělou akční zábavu. Vřele doporučuji.

Suprhrdina (2008)

Jednu jedinou hvězdičku dám za Leslieho, tento pán je kmotrem parodie, jinak parodie na Spider-mana není vůbec úžasným filmem.

Moje krásná čarodějka (2005)

Sami o sobě jsou Ferrell a Kidman neuvěřitelně kvalitními herci. Dohromady v tomto romanticko-komediálním crossoveru jsou takový silně jaloví.

Krásná pokojská (2002) odpad!

Boha jeho, Lopez v další popelkovské rádoby romantické variaci. NE! prostě NE!

Moje superbejvalka (2006)

Někomu se to může zdát pokleslé, pro mě je to ale ohromná zábava. Užít si pohled na to jak by vypadal zhrzený superman po rozchodu, ještě k tomu v ženském provedení. Thurman a Wilson si tu ohromě užívají a všichni kolem přihrávají. Nejde to jinak než si užít.

Sbal prachy a vypadni 2 (2000) (seriál)

když po jednom z nejlepších režijních debutů převezme otěže jiný režisér, může to dopadnout buď lépe, nebo hůře. A tohle je ta horší varianta!

Román pro ženy (2004) odpad!

český Sex ve městě? to ani omylem! Vašut a dokonce i obvykle skvělá paní Stašová jsou zde deformováni do situací a dialogů, které přímo podkopávají žánr erotické komedie na úroveň nízkého braku.