Nekonečný příběh (1984)

Kdo by se nechtěl aspoň jednou proletět na hebkém hřbetu Falca? A políbit ruku krásné princezně? Tento příběh patří mezi nejkrásnější filmové moderní pohádky vůbec.

Nekonečný příběh 2 (1989)

Prvnímu dílu se již další příběhy nikdy nevyrovnaly, ale vtip a kouzelnost druhého dílu je příjemný i po jedenácti 21 letech:)

Nekonečný příběh 3 (1994) odpad!

To co začíná jako nejkrásnější pohádka na světě končí jako hrůzná taškařice kde je nakonec i Kung-fu... aspoň že se tu v jedné ze svých prvních rolí objevuje Jack Black

Neprůstřelný mnich (2003)

Wow nový film Chow "hard-boiled"Yun-Fata to bude mazec navíc ho doplňuje Stifler tak to bude mazec o to větší. Omyl velký omyl dámy a pánové, pokud se těšíte na skvělý akční film setkáte se se snůškou nesmyslů o nacistech, šaolinských mniších a učení kung-fu podle kina... všechno to zní strašně cool ale nefunguje to ani trošičku.

Planeta opic (2001)

Vidíte jméno režiséra? Vidíte obsazení? Viděli jste Rotha v lepší roli? je to báječný film a má moje obrovské sympatie za to jak se to podařilo dát dohromady.

Od soumraku do úsvitu (1996)

Rodrigueze vůbec nechápu, jak dokázal natočit takovouhle úžasnou fungující polévku a následně začít nechat psát svoje děti scénáře:) ale, kašleme na to co bylo později než byl tenhle skvost. Nejvíc mě na tom baví, že první půlku se tenhle film tváří úplně jinak než jak dopadne na konci. první půlku se jedná o úplně jiný žánr, je to drsná gangsterka s Tarantinovými dialogy, a cirka v půlce filmu jako lusknutím prstu tu máte hororovou komedii ve stylu Evil Dead. je to mazec a kdo má rád Salmu Hayek užije si jí tady jako nikdy víc jinde, i za to je místo čtyř u mě pět hvězdiček.

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

"Když střílíš, střílej a nemluv!" to je zásah do všech filmových klišé dialogů při soubojích... Neuvěřitelná hudba, úžasné obsazení v čele s Clintem, který srší charizma jako elektrikář s prsty v zásuvce.

Policajt ze školky (1990)

Oproti Juniorovi je tu Arnold stale vtipny, ale nejvetsi sazkou na jistotu jsou tu deti, ktere film utahnou na svych taskaricich a vtipnych hlaskach, nejvice kultovni se stala od syna gynekologa: "kluci maji penis a holky vaginu." uznejte ze tato moudra jsou nevyvratitelna.

Prci, prci, prcičky (1999)

Ve své době přelomový film pro teenagery, když jsem to viděl poprvé, nevěřil jsem, že někdo může tak cool, provokativní a sexy věc natočit. Založili žánr a vše další byla již jen kopie

Prci, prci, prcičky: Na táboře (2005)

pribeh kde je hlavni postava Stiflera, ale on tam neni, a tak na konkurzu sehnali jeho mladsi kopii co se umi podobne ksichtit a stavi na tom film. nebyla to uplna nuda, ale jsou i jine, lepsi