Dokonalý vůz (2019) (seriál)

Len pre automechanikov a skutocnych fanúšikov stavby špičkových áut..

Mizerové navždy (2020)

Málo akcie, veľa rádobyhlášok. Smith to zachraňuje už len svojou prítomnosťou. Ako letný blockbuster je to však vítané..

Hnus (1965)

Nejako mi tam Catherine nesedela. Skrátka som jej to psycho neveril. Takto mi z toho vyšla zmes Lyncha a Hitchcocka no nedochutená..

Samorost (1983)

Lasica a Ciesler udržali latku nad 50 percentami. Aj keď uznávam,že v období socializmu to malo iné grády..

Legenda jménem T-34 (2018)

Rusi celkom prekvapili. Nevymýšľali koleso, ale zručne okopírovali hollywoodske scenáre. Výsledkom sú veľkolepé tankové súboje s digitálnymi spomaľovačkami vystrelených nábojov a nutnou dávkou patriotizmu a rambovskej nezničiteľnosti. Pozerá sa na to skutočne dobre..

Přežil jsem (2009) (seriál)

Tu sa bohužiaľ prejavuje zrejme menšia inteligencia bežného amerického diváka, ktorému popri prežúvaní pukancov a grganí od litrov coly rýchlo ubúdajú pamäťové bunky a potrebuje neustály repeat. Avšak pre spestrenie tomu zvyšku inteligentov dáme prestrihy v tých najzaujímavejších momentoch. Takto dodrbú takmer všetku dokumentárnu produkciu. A pritom by sa dali z toho jednoducho urobiť hutné, odsýpajúce o polovicu kratšie... Ále, škoda slov..

Na nože (2019)

Jedna za herecké obsadenie, jedna za kulisy a jedna za krátku naháňačku s autami..

Lepší pozdě nežli později (2003)

Pozrel som to kvôli Jackovi. A napodiv ma to chytilo. Až do chvíle, keď Diane začala kvíliť.. Škoda lebo to malo štvorhviezdičkový potenciál..

Kam, pánové, kam jdete? (1987)

Pokus o rozbor duše muža zmietaného krízou stredného veku ma nezasiahol tak ako som čakal. Súc ovplyvnený kapitalistickými víziami rovnakého charakteru sa mi tento rýdzo socialistický pohľad zdá teraz trochu smiešny..

Lidé, kteří přežili útok zvířete (2017) (pořad)

Zo začiatku je to zaujímavé, ale po takej 3,4 časti sa tie príbehy začínajú podobať ako vajce vajcu. Len predátori sa obmieňajú..