Tři přání (1958)

Milý a velice vtipný satirický film, který dokonale funguje i dnes skoro po 50ti letech.

Kámoš (2003)

Skvělá a hrozně milá komedie s trochu sentimentálním závěrem, ale proč ne. Rozhodně stojí za to vidět.

Musím tě svést (2002)

Možná je mou výhodou, že jsem viděl film až v TV, a docela mile mě překvapil. Ovšem souhlasím s tím, že to není film do kina - jako televizní film, by dobře splnil svůj účel v neděli v 8 večer.

Nemocnice na kraji města po dvaceti letech (2003) (seriál) odpad!

Pomoc, pomoc, pomoc!!! - křičím s každým dílem, který náhodou zahlédnu a pln zloby a hořkosti utíkám k počítači ubírat hvězdičky - už jsem na nule... Velice, velice slabé - na to kolik se z toho dalo vytěžit, stejně tolik se zkazilo. Špatný scénář, režie a většina hereckých výkonů - herci nemají žádné vedení. Naprosto neuvěřitelné scény a dialogy - slátanina všeho, co se slátat dá.

Trio z Belleville (2003)

Film s nádherným výtvarným pojetím, inteligentním vtipem a neuvěřitelnou poetikou - ohromná protiváha Hollywoodské produkci. - Film nikoli pro celou rodinu, ale spíš pro dospělé.

Tajemná řeka (2003)

Pěkné detektivní drama - po dlouhé době neuvěřitelně špatných filmů Clint Eastwood mile překvapil. Kromě jedné vyloženě špatné scény v samém konci filmu, se jedná opravdu o pěkný a mrazivý film.

Druhá strana postele (2002)

Svěží a vtipný muzikál - pěkný film, o kterém ale druhý den nebudete vědět, že jste ho viděli.

Pravidla vášně (2002)

"Spoluautor" Pulp Fiction, jak hrdě hlásá presskit se nezapřel - Snad jakási snaha o Pulp Fiction na vysokoškolské koleji, skončila jako Prci, prci, prcičky, s okopírovanými prvky Pupl Fiction. Ani jedno však nefunguje a ve víru nudy a trapnosti bez známky děje, příběhu a scénáře jen čekáte a zíváte vstříc konci, který ne a ne přijít. Efekty a "režijní" stokrát viděné parádičky to samozřejmě nezachrání.

Matrix Revolutions (2003)

Ještě nudnější a slabodušší než díly předchozí - komentovat rádoby filosofické dialogy postav snad ani není třeba. Jakýkoli závan logiky se zde nekoná. Jediná pěkná věc je výtvarná a triková stránka (jako u předchozích dílů) - což ale k dobrému filmu rozhodně nestačí. Nuda, Nuda, Nuda.