Den, kdy se zastavila Země (2008)

Hmmm , očakával som toho viac , najme keď tam hral Keanu Reeves (Constantine, Street Kings, Matrix ...). No sklamal som sa. U mňa má ten film iba 65 %, PZ

Devil (2001)

Uplne prvý horor v mojom živote. Patrí medzi moje obľúbené. Tento film odštartoval moju dlhú púť za horormi, začo som mu vďačný .... Dej sa odohráva v sirotinci, ktorý hororu dáva potrebný šmrnc.

Úsvit mrtvých (2004)

Skvelý začiatok, so skvelou hudbou od Stereophonics - Have A Nice Day. Konečne nejaký dobrý horor, bez stereotypných vyvražďovačiek. Pri pozeraní toho filmu som si prial, aby to bola skutočnosť. Chcel by som zažiť niekedy taky adrenalín

Pláž (2000)

AKo sa Leonardo miloval s Virginie Ledoyen, ako premohol mladého žraloka, ako ušli tým farmárom a mnoho ďalších zaujímavých scén. Jednoducho skvelý film s dobrým obsadením. Trocha ma mrzel ten koniec. Ten podvod čo naňho vymyslela Tilda Swinton.

Ztraceni (2004) (seriál)

Neskutočný seriál, neskutočné postavy, neskutočná atmosféra. Ostrov, na ktorom by som chcel skončiť.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Niekedy sa zamyslím, ako to Scofield dokázal. No do väzenia to skúsiť určite nepôjdem. Inač Sarah Wayne Callies tam skvele zapadla ;-)

VALL-I (2008)

Fajn rozprávka, aj keď tam neboli hodinové dialogy. Som žasol, ako sa vedia roboty do seba zamilovať. Ďalej ma pobavila tá vesmirná odysea alebo ako to mám nazvať (loď). Tý ľudia na tých pohybovacích vecičkách, každy jeden obezní (veď nečudujem sa). U mňa to nepripadá ako rozprávka, ale ako ďaleká budúcnosť.

Temný rytíř (2008)

Heath Ledger to zahral perfektne, lepšie už ani nemohol! Celý film bol od začiatku do konca napínavy. Bolo tam dosť vtipných ale aj napínavých scén, čo u mňa získalo ďalší bod. 6 nominacii na oscara hovori samo za seba.

Pach krve (2003)

Sympatická herečka , sympatický film... Asi môj prvý horor so Zombíkmi.