12 opic (1995)

Keď som to videl prvy krát, tak som tomu filmu nerozumel. Po paru rokoch som si tento film pozrel ešte raz a pochopil o čom vlastne bol. Doteraz patri k mojím obľúbeným filmom

Halloween (2007)

Nakoľko som to videl dávnejšie tak dávam 60 %. Nie všetke horory sa vydaria . Pozerať sa to dalo, ale inač nič extra

Rallye smrti (2008)

Skvleý film . Odporúčam pozrieť, aj keď si to pozrela už večšina uživateľov csfd :P Už som videl mnoho filmov s tematikou vezenia, ale tento bol kus iný. Nebojovali tam pesťami ale autami - ďalší originál do zbierky .

Hairspray (2007)

Totálna blbosť. Nemám žalúdok pozerať také dristy . Najme herečky čo sú pri sebe, a robia zo seba sexice. A pritom sú tlsté ako vagon. 1 hviezdićka iba preto, že to dobre skončilo :P

Katova kletba (2003)

Tento film ma nenadchol veľmi . V strede filmu som už vedel, kto je ten "Duch" čo zabíja spolužiakov . Ďalej som to ani pozerať nechcel. + hrdinovia nestali za veľa. Chlapec, čo sa robil že je superagent a dievča čo si rýchlo ziska priateľky na škole a vnucuje sa tym metalistom či emakom. Jednoducho nezahrali to dobre. Ale na 35% to stači.

Stmívání (2008)

Mam rád filmy, kde hraje herečka Kristen Stewart . Narodila sa v tom istom roku ako ja . Lenže to nieje len o hercoch, Tento film bol výborny, preto dávam 80 %. Na záver linkin park - valentine day, moja obľúbená.

Most do země Terabithia (2007)

Môj dojem z tohto filmu je veľmi kladný. AnnaSophia Robb niečo v sebe fakt má. Dojala ma svojím hereckým výkonom. Troška smutný koniec, ale bez neho by som dal omnoho menej hviezdičiek.

Policajt ze sámošky (2009)

Keď som videl trailer na HBO, tak vtedy som tejto komédie dál 85 %. Lenže keď som si to pozrel na PC, tak ma to dosť sklamalo. Občas sa mi to zdalo trápne, ale nevadí. Moje hodnotenie 68 %

Drž hubu! (2003)

Tak tento film bol peckový, aj keď sa môjmu otcovi veľmi nepáčil. Ale keď som ho pozeral, tak ma ani bratova facka, ktory chcel spať, nedokázala prestať rozosmievať. Iba som mu povedal, že Drž hubu ! :P U mňa je to jedna z najlepších komédii. Jean Reno a Gérard Depardieu vedia človeka riadne rozosmiať. Je to film, ktorý si pozriete večer a pokojne zaspite s pocitom, že ste nestrácali čas pozeranim na nejaky odpad.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Ďalší historický veľkofilm do zbierky. Aj keď tento bol menej známy ako Troja, ale lepši. Kto má rád staré historické, vojnové filmy, tak si pride na svoje... Tento film si obľúbi prevážne ženská časť publika :P U mňa 75 %