Road Trip (2000)

Pecková komédia. Jedna z najlepších komédii aké som videl. Tie prúsery, trapasy, žúrka :P + DJ Qualls. U mňa zabodovali 90 %

Barbar Conan (1982)

Najviac ma dojala hudba a hrdina.... 80 %

Předčasné vydání (1996) (seriál)

Ten seriál ma dostal, najmä keď som nemal nič na práci. Niekedy nuda, ale bolo tam viac dobrých časti. Tento seriál môžem len odporúčať ...Jedna vec ma mrzela, a to že Gary Hobson si tam nenašiel ženu... Bolo by to napínavejšie.

Krok za krokem (1991) (seriál)

Vynikajúca komédia, vynikajúca úvodná zvučka (step by step), skvelý herci... U mňa štvorhviezdičkový luxus pri ktorom som sa smial ako decko :-)

112 (2006) (pořad)

Kritizovať 112 môže iba "inteligentný človek" ktorý v tej 112-tke bol ako pijan, čo sa strápnil pred slovákmi. Andre3000 - to je realita. Skús niečo z ňou spraviť

Uragán (2001) (pořad)

Uragán má stále vedel rozosmiať. Tie ich vydarené scény, jednoducho moja rodina rada pozerala každý jeden diel. Kebyže som mal ešte stále 16 rokov, tak si pozriem aj reprízy. Našťastie som už vyrástol a futbal má baví pozerať viac ako toto tu. Ale 75 % si to isto zaslúži. Uragán for fun

Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka (1995) (seriál)

Tuto rozprávku som zbožňoval keď som bol malý, ale aj teraz by som si to pozrel ešte. Najviac ma dostal ten diel, keď sa vybrali po dračí pazur na tu horu + ten koniec keď sa zmenil na syrovú hlavu ;-) jednoducho pecka rozprávka

Sedmé nebe (1996) (seriál)

Za Jessicu Biel. Kočka :)

Dr. House (2004) (seriál)

Tento seriál pozerá aj môj obľúbený futbalista - Berbatov. Hugh Laurie je vynikajúci herec a spisovateľ. Mám od neho aj knihu: Obchodník so smrťou. Baví ma najme to, ako rieší jednotlivé problémy pacientov

Nekonečný příběh (1984)

Nezabudnuteľná rozprávka, nezabudnuteľný soundtrack, nezabudnuteľný návrat do detsvta