• Fantasy

Chňapáci (2012)

Chceš se zachránit?? Ožer se :D

Sedm psychopatů (2012)

Perfektní, originální, vtipné, šílené, chytré a tak trochu milé. Režisér Martin McDonagh a jeho černý humor bude asi něco pro mě. Po filmu V Bruggách je tu další jeho film a já jsem nadmíru spokojen. To mě nutí si stáhnout i jeho kraťas Six Shooter. Herecké obsazení psychoušů je taky velice povedené a já vlastně nevidím nějakou větší slabinu filmu. A taková moje perlička na závěr. Měli jsme psa jménem Bonny a taky to byla rasa Shih-Tzu :D Docela náhoda.

Zkrat (2011)

Jediný pozitivum tohoto filmu je Gina Carano. Jinak dost nuda, škoda.

Bastardi 3 (2012)

Samozřejmě je to hodně špatně natočený stejně jako díl předtím, ale v tomhle případě to na mě působí o dost lépe. Překvapivě se mi líbila spíše druhá část filmu z prostředí soudu. Hodně to vypovídá o naší společnosti. O tom kam to spěje dál a že už to bude asi jen horší. Souhlasím s tím, že u nás se hraje jen na to jak vypadáme v Evropě a aby jsme nebyli rasisté. Takže cikáni budou vždy zvýhodňováni (nemyslím přímo tento případ). Scéna se zpívajícími holčičkami na mě docela zapůsobila. V tomhle mají vyrůstat naše děti?? Paní starostka (Kateřina Brožová) to řekla přesně.

Jiná země (2011)

Velice zajímavý nenápadný film o jedné slečně, která udělá osudovou chybu, a tak změní život nejen sobě, ale také jednomu muži, který kvůli tomu přijde o svou rodinu. Ačkoliv by mohla mít spokojený život i po této události, trápí jí svědomí a hledá vykoupení. Spoiler a jen moje myšlenky k filmu :D Takže na Zemi číslo 2 se nejspíš bouračka nestala. Tím pádem se na Zemi číslo 2 Rhoda a John nejspíš neznali, a tak mohla na Zemi číslo 1 letět Rhoda a nenechávat letenku Johnovi (a poněvadž před sebou měla Rhoda budoucnost astrofyzika, nebylo by zas tak nereálné se do raketoplánu dostat). Taky to nejspíš znamená, že Rhodu ze Země 2 nepoznamenala ta bouračka, která se vlastně nestala, takže nešla do vězení a stala se z ní úspěšná žena (ta astrofyzička). Což vypadá skoro jako happy end, jenže je tu stále Rhoda ze Země 1 a ani nemluvim o tom, že John letí na Zemi 2 kde nejspíš bude šťastná rodina včetně jeho já, takže on tam bude trochu navíc. No aspoň má možnost vidět rodinu.

La cara oculta (2011)

No zajímavé, začátek teda žádná sláva, ale pak.. to se slečně moc nepovedlo :D

Živí mrtví (2010) (seriál)

Po druhé sérii snižuju na 3 hvězdičky, už docela nuda.

REC 3: Počátek (2012)

Nevim jak tohle hodnotit. Jako pokračování dvou předchozích dílů to teda za moc nestojí. Zasmál jsem se docela dost, ale to by nemělo být účelem tohodle kousku a komedie tady psaná neni. Na druhou stranu to rychle uteklo (ještě aby ne vzhledem k stopáži) a vůbec mě to nenudilo. Jenže tohle se bohužel nedá považovat za REC!! A nejvíc trapný byly ty modlitby.