• Fantasy

Zásilka (2013)

Po hodně dlouhé době konečně koukatelné akční béčko, takže trošku nadhodnotím. Austina prostě stále moc nemusím, ale Lundgren, ač je na něm vidět stáří, je prostě fakt, že mu nejvíce sedí role pošahanců. To nikdy nemůže v akčním filmu vyhrát záporák?? Vždyť o tolik nešlo.

Rychle a zběsile 6 (2013)

Samozřejmě je dost přehnané, ale s tím se počítá. Jenže létající Vin Diesel, to už bylo vážně moc :D Nejlepší je scéna na konci. Jason Statham jako záporák, to bude něco!!

Mládeži nepřístupno (2013)

Příběh s Kate Winslet a Hugh Jackmanem strašný, teda asi dvakrát jsem se trochu zasmál, ale jinak děs (1*). Domácí škola Naomi Watts mě docela pobavila, takový průměr (3*). Srací příběh Anny Faris bohužel otřesný (odpad). Rozhovor v obchoďáku mezi sexy Emmou Stone a Kieran Culkinem o ničem, absolutně postrádající vtip (odpad). Superheroes rande s krásnou Kristen Bell, Umou Thurman, Justinem Longem atd. strašně trapný (odpad). iBabe s Richardem Gerem a Kate Bosworth bez komentáře (odpad). První měsíčky Chloë Moretz ač nechutný, tak zábavný (4*). Trpasličí Gerard Butler a proti němu dvojice Seann William Scott a Johnny Knoxville (3*). Vadí, nevadí s Halle Berry docela vtipný (2-3*). Terrence Howard jako kouč basketbalistů, další zbytečnost (1*). A na závěr Beezel proti Elizabeth Banks. Taky mimo, ale dobrý místa se najdou (2*). Shrnutí: Trapný bylo úplně všechno, ale aspoň u něčeho jsem se stejně zasmál (slabý 2*) :D

Patrola (2012)

Tomuto filmu jsem se dlouhou dobu vyhýbal a vlastně ani nevím proč. Naštěstí jsem ho nakonec nepřehlídl a udělal jsem dobře, protože Patrola je pro mě po Drsných časech a Street Kings Ayerovo nejlepší krimi. Kéž by všichni policisté byli jako Brian a Mike.

LOL (2012) odpad!

Má to paní režisérka zapotřebí natočit dvakrát ten stejný film??

Lidská stonožka (2009)

Nechutný, zvrácený, nelidský. Přesto musím dát vysoký hodnocení. Vůbec jsem se totiž nenudil a i těm nesympatickým policajtům ( jak Schimanski :D ) jsem přál, aby toho hnusáka oddělali. Naštěstí je ta nechutnost ve filmu spíš pocitová, protože tam nejsou nějaký přehnaný detailní záběry. Což se prý o dvojce říct nedá, tak nevím jestli se na ní taky dokážu podívat.

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Strašná chujovina. Aby se upíři bratříčkovali s vlkodlaky? Nemyslitelné!! Jacobe, nechceš k nám zajít na návštěvu? Jasně, musíme promyslet strategii. Co to sakra je? :D Dobře, předloha, beru na vědomí. Další zásadní problém druhé části Rozbřesku je to, že se po celou dobu filmu vlastně vůbec nic nestane. Postavy jsou nesympatické a ani nemam potřebu někomu fandit (a to mam například Kristen Stewart rád). Jediný co mě aspoň trochu zaujalo je finální ( ale bohužel ne opravdová) bitva a trhání hlav, jenže v tomhle světě krev neexistuje.