svik

okres Nymburk
Filmový snílek

1 3 4 5 6 7 8 9 11 15 20
    • 15.1.2007  18:45

Zdálo by se až ukázková komedie a velmi vyskolé úrovni. Překavapivý příběh popisující šíleneho cvokaře a jeho pacienta v jádru normálního člověka. Vše se nakonec ukázalo jako totální fraška, která měla za účel spojit dva lidi. No tohle všechno si uvědomte do toho naházejte překvapivé scény, neuvěřitelné zvraty, skvělý dialog a typický Nicholsnův ksicht , všechno zamíchejte a vyjde vám parádní podívaná.

• 14.1.2007  11:04

Komediálně pojatý blbý film, zní to zajímavě, ale výsledek se minul účinkem. Oba hlavní aktéři byli zajímavý než se pustili do nesmyslné akce výměny za ženy. Úplně debilně namaskováni se vydali do světa ženské krásy. Jako náhodou je nikdo nepoznal, no tak to už je moc. Výsledek : někdo se sem tam zasměje, ale jinak je to spíše k pláči.

• 14.1.2007  11:00

Moc blbý scénář. V celku slušně zpracováno. Zábava občas byla na místě. Malý vědátor se líbil spíše mému mladšímu bráchovi, já jen seděl a nezajímavě odpočítával konec filmu. reřie velice slabá, typoval bych film pro dědi od 1-10 let a pro dospělé od 80-100.

• 13.1.2007  19:00
    Hrdina (2002)

Oslnivé, obyčejné a přesto tak krásné. Skvělá režie a neobyčejné akce. Skvělé psychologické zamyšlení. Úžasné, masivní vojenské souboje. Zajímavé dějové linie, které vždy vypovídali o jiném příběhu. Dostalo se nám náhledu člověka z několika stran. Závěrečná scéna musela uchvátit snad každého, na momentu překvapení se zde nešetřilo.

• 13.1.2007  17:06

Mám Rodrigueze velice rád, ale tento díl se naprosto minul účinkem. Nezajímavé a místy bych řekl doopravdy nudné, a to i přes to, že akce byla na každém kroku. Počítačově dodělávané scény velice ubohé. Jediné co mne bavilo byl Steve Buscemi a jeho zmutovaný ostrov. 3tí díl je o mnoho zajímavější a dokonalejší, takže bohužel.

• 13.1.2007  15:18
    Velká ryba (2003)

Tento film patří k nejkrásnějším snímkům týkajícíse mezilidských vztahů. S nádechem Věčného svitu neposkvrněné mysli, Foresta Gumpa a Hledání země nezemě se atmosféra dostávala až do samotného nitra lidského svědomí. Každý z nás je trochu blázen a když je někdo větší tak šťastný to člověk. Užít si život a v klidu s pocitem naplnění odejít, sen každého člověka, a to si myslím chtěl režisér filmem říci.

• 13.1.2007  10:12

Toma moc nemusim, hodí se k němu role typu: moc se neukazuj a nevyčnívej z řady. V tomto filmu byl nemastný, neslaný. Dávám 4* kvůli dvou hlavním aktérkám Cruz a Diaz, které mě s romantickou hudbou učarovali. Bláznivka Diaz dala filmu grády a Cruz byla paní utěšovatelka a mezi tím vším pojítko Cruise. Zajímavý námět a realizacce také slušná. Fimu sem uvěřil takže za 4*.

• 12.1.2007  21:51

Klasická akční romantická komedie.

• 11.1.2007  23:33

Povedený v celku jednoduchý film. Robert de Niro v roly vtipálka, tak to jsem ještě neviděl, drsňácké role mu sedí více. Velice se mi líbil scénář, ale film byl na něj moc dlouhý. Mě tento typ show moc nezaujal, Scorsese točí mnohem lepší filmy s de Nirem. Ukázal nám, že když něco opravdu chcemem tak to jde.

• 10.1.2007  18:32

Film velice skvěle pojatý. Herecké rozložení bylo podle mě velice uvážené a vyrovnané. Do kontextu absolutně nezapadl Oldřich Vlach, ten mě neseděl již od samotného začátku a v průběhu filmu mě o opaku nepřesvědčil. Menzel točí ale i lepší filmy.

• 6.1.2007  19:45
    Záměna (1983)

Snobské prostředí, které se střetávalo s prostředím ulice byl dobrý nápad. Námět filmu se velice podobal Higinsově a Pickeringově sázce v muzikálu My Fair Lady (1964). Eddie Murphy se nám ukázal v druhé polovině filmu takřka jako normální chlap, ještě jsem neviděl film ve kterém by nehrál komedianta nebo zarmouceného chlápka až v tomto filmu, a docela se to k němu hodilo. Aykroyda sem vlastně také pořádně neviděl jen v Krotitelých duchů, a tak se mi nemůžete divit, že dávám 4*, když sem na to nebyl připravenej, a tak sem překvapenej.

• 5.1.2007  18:48
    Doktor z hor (TV seriál) (1992)

Nemožné, na to se snad může dívat jen polomrtvá blondýnka a i to už je docela hardcore. Doktor z hor, jediné co je dobré na tomto patoku je krásná příroda.

• 5.1.2007  18:38

Hezoun Ladger, veliký simpaťák (aniž byck byl homosexuál), dokázal dát filmu veliký impulz a naprosto skvělou atmosféru. Celý film byl podán jako jedna velká parodie, ale velice povedená. Kdo by taky nebláznil jako Ladger pro tak krásnou Shannyn Sossamon. Scénář byl dobrý a nedobová hudba velice vkusná. Já se skvěle bavil nemám co vytknout, ale 5* by bylo přezpříliž.

• 5.1.2007  18:32

Čenský-(Arnošte)....Menšík-(Neříkej mi Arnošte)...Čenský-(Tatínku)...Menšík-(Ani tatínku..Na tvým místě bych se styděl)...........TO JE ROZHOVOR NA KTERÝ NIKDY NEZAPOMENU, JINAK MI TO BYLO V CELKU VOLNÝ.

• 5.1.2007  18:19

Nejhezčí záběr filmu se skrývá v posledním zápase, kde byl skvěle postaven do kontrastu světla a stínu La Mottův protihráč. I když film se motal okolo boxerského ringu, docela dost jsme nahlédli do osudů našich filmových hrdinů. Za veliké plus můžeme považovat krátké sestřihy zápasů, žádné zbytečné natahování filmu nesmyslným bušením do soupeřovy hlavy. Skvělé záběry, skvělé kontrasty, v celku zajímavý scénář. De Niro neměl vůbec natáčení lehké, zhubnout, potom zase přibrat 20 kilo. Místo krve čokoláda. Pro spestření Scorsese vložil část bazevného filmu což bylo jistě ku prospěchu věci. Příběh měl zajímavý spád ..první vyhrál pás, potom si ho nechal vzít, potom seknul s boxem, koupil si klub a nakonec skončil jako podřadný bavič. Zjímavé bylo také, že film velice rychle utíkal, než sem se nadál byl konec, tomu říkám paráda. Zjímavé že dvojku De Niro a Joe Pesci si Scorsese obsadil i do Casina kde si vzájmné bouchčské role vyměnili.

• 4.1.2007  21:43

Prví půlka připomínala sem tam scény z Twistru a do této hrůzy se prolínaly nudné pasáže, které nestáli ani za zapnutí televize. Druhá půlka dosahuje kvalitou zpracování film Larva, člověka zasáhve el. výboj, zaklepe se a spadne..smál sem se......... A vůbec ve filmu jakoby náhodou zemřou negativní postavy a ty dobré jako zázrakem přežijí. Prostě debilní pohádka.

• 31.12.2006  18:39
    Cimrman v říši hudby (divadelní záznam) (2006)

Divadlo je neuvěřitelná věc. Skvěle zorganizováno, ikdyž se mi více líbila 2/2 z představení, kde jsme se ponořili do inženýrské opery (plukovník Coolonel v bílých šoortkách, řekne...... ) no prostě paráda. v tomto díle Cimrmana byl nejlepší Pavel Vondruška, když představoval tlumící kabinu, to sem se zasmál zvlášť u čísla 13.. Můj obdiv všem učinkujícím.

• 31.12.2006  17:02

Nevím co bych k tomu dál dodával mrkněte na můj komentář u jedničky zde.

• 31.12.2006  16:57

Když mi bylo kolem 10, táta mi film pustil od těch dob skoro každý den si video od filmu neodpočinulo. Skvělké scény dobré honičky, skoky kde se tají dech, kráská žabka (nevěsta na útěku) , nepříjemný tlustý polda, jeho debilní syn, který vše zmrvil a nakonec neodolatelný Bandita. K tomu není co říct je to nezapomenutelný a skvělý film.

• 31.12.2006  16:50

Malý černošský chlapec neměl chybu. Ve filmu se oběvil i protivný pan Bandita, který byl obyčejný a nic mimořádného nám nepřednevl. Co se mi na filmu velice líbilo byly akční scény, na kterých se surovostí nešetřilo a mám tento typ točení rád, má šmrnc a nepodobá se Policejní Akademii kde jsou soudoje a akční scény jen naznačené, to je o ničem.

• 31.12.2006  16:43

Jean Lefebvre, znal jsem ho dosud jen z Četníka tak sem se divil že umí zahrát i nelehkou roly chemika, který to nemá v životě lehké. Režie filmu sice trochu pokulhává, ale naprosto jednoznačně ho vyrovnává scénář, který je vtipný a zábavný. Jednou se ocitáme ve francouzském městečku a poté zase na divokém západě, což bylo velice zajímavé. Celkem sem se bavil a mít nápady jako mladý chemik, využiju toho naprosto do poslední kapky.

• 29.12.2006  21:36
    Tootsie (1982)

Ho Ho Ho Dustin je veliký herec, ale tohle je moc. Mě se film absolutně nezamlouval. Americká zbrklost ve střeštěných nápadech mě pomalu ani nenechala film dokoukat. Přišlo mi to nudné a blbé. Kdyby Huffman ve filmu nezneužil postavení toho, že je žena nevím čemu bych se smál. Tady je lepší.

• 29.12.2006  21:27

Šílenost velice vydařená a ve spojení s flegmatismem Billiho Murraye prostě nenapodobytelné. Skvělý námět a roztomilá Andie, která hrála to něžné nechápavé a snadno urážlivé stvoření. Scénář vhodný sice málo okořeněný, ale dostačující. Zde je má nejoblíbenější scéna při které sem se řazal smýchy, Bill se syslem spáchá autovraždu obrázek je zde.

• 29.12.2006  20:53
    Psycho (1960)

Viz. můj profil (škoda slov, asi bych koktal) mrkněte na můj článek zde hovoří za vše.

• 29.12.2006  18:06
    Cellular (2004)

Velice překvapivý začátek a náhlý spád do akce z které se nedalo vakroutit, paráda, Kim Basinger zachraňovala utuchající atmosféru, což si zaslouží obdiv. Velice přesvědčivé drama. Hodí se do nudného odpoledne.

• 29.12.2006  17:49

Velice akční, nadupané energií se skvělým Willem Smithem, který svým černošským umem rozesměje i mrtvého. Myslím si že se nějáké informace z toho filmu zakládájí na jistých pochybách veřejnosti například jak v podzemí mají američané ukryté informace o existenci mimozemšťanů, tyto fámy jsou do paměti lidí vryty velice hluboko, alespoň u některých, a konečně je někdo zfilmoval. Velice gigantické scény skvěle napínaly příběh, ale bohužel někdy se scény přibližovali Armagedonu. Za film 3* + Smith 1*=4*.

• 29.12.2006  17:38

Na český film v té době si tento snímek zajistil jistý úžas, a to jistě svými dobovými efekty, ale o to tolik nejde. Vadil mi scénář, který byl né moc prožitý a velice jednoduchý. Natáčení někde v písáku a říkajíc tomu pravěk, no chtělo to více píle, ale 4* jsou za český námět a deníky psané rodnou češtinou.

• 28.12.2006  17:21
    A co Bob? (1991)

Je to typ komedie, která se líbí snad všem. Murray se skvěle vetřel do vysoce postavené rodiny a všechny tam rozhádal. Byla to parádní podívaná. Vždycky má největší rozum otec, tak to má být. Murray se umí vždy skvěle zabydlit v jakékoli roly, je to jako Dany de Vito. Smál sem se až do polední chvíle a to i v titulkách, kde bylo závěrečné zhodnocení.

• 28.12.2006  15:10

Ať žijí bláznivé dívky, plné elánu. Renée je pro tuto roly jako stvožená - více obalená děva se skvělým úsměvem. Jak to dopadá ve filmech, když bojují o ženu dva muži - vyhraje ten oddanější a upřímnější a i vtomto případě nás tento aspekt neminul. Hudh Drant mě v tomto filmu vyloženě nesedí a naopak Colin Firth sem skvěle zapadá, on vůbec témata s láskou umí zahrát, jako například Láska Nebeská. Byla to rozkošná pomilování hodná, neurážlivá, k zasmání vhodná komedie.

• 28.12.2006  09:46

Nemůžu říct že sem měl tenhle film vždy rád, poprvé to vypadalo na kravinu, ale postupem času mi vše začalo docházet, slaďák který Hanks předvedl bylo úžasné, zahrál a hlavně vžil se. Huntová s jejím skvělým směšným nosem působila jako oddaná manželka, velice pěkné. Obrovský černoch Duncan byl poslem božím, zajímavé ztvárnění ,no je to zase něco jiného než anděl. Samozdřejmně že v každyým pořádným sladáku musí být nejáky sviňák tady byli hned dva, Doug Hutchison a Sam Rockwell, oboum se dostavilo spravedlivého trestu. Sem rád že film neskončil Happy Endem, poněvač jinak by měl tak 74%.

1 3 4 5 6 7 8 9 11 15 20