• Krátkometrážní

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Je to asi jako koukat na Matrix v dokumentu o Abrahamu Lincolnoj, který je točen v prostředí z Interview s upírem a dovednostmi z Legend of the Drunken Master.

Absurdistán (2006)

Špatné obsazení, zajímavý nápad, horší zpracování a absurdní od začátku až do konce. Ovšem mluva roku 2505 a seriál " Au moje koule " mě dozajista pobavili, ale jak rychle jsem se k filmu dostal tak ho i opouštím a z Idiocracy se stala jen záležitost jednoho shlédnutí, které u mě bude brzy zapomenuto.

Aein (2005)

Skvěle natočené, až jsem se divil jak moc jsou tam zvýrazněny milostné scény, ale to je jen dobře, film je natočen výtečně, působí 100% realisticky se skvělou atmosférou a herci. 85 %

Afghánistán: Past (1986) (TV film)

Tam kde Rusové neuspěli, se nyní cpou Amíci a historie se znovu opakuje, ale poučení z ní nevzešlo nejspíše žádné.

Africa (1930)

Příběh Oswalda "Šťastného králíka" v Africe. Video ke zhlédnutí ZDE.

Afrika I. – Z Maroka na Kilimandžáro (1952)

Na svou dobu jistě přelomový dokument, který ani po 60 letech od svého vzniku neztrácí nic ze své krásy i kouzla a je rozhodně nejlepší reklamou na Tatru T 87, kterou by kdejaký výrobce mohl v nynější době jenom tiše závidět. Jediná věc, která mi vadila je dobový komentář, který je prostě typický pro svou dobu a raný kolchoz z něho táhl na sto honů, ovšem to plně vynahradí povalečné záběry Afriky i barevně zachycený prvo-výstup s českou vlajkou na nejvyšší horu Afriky - Kilimandžáro, kde i zároveň končí první etapa afrického dobrodružství. 80%

Afrika uprostřed Evropy (2010) (TV film)

Představení Zoologické zahrady v Dvoře Králové očima zoologů a ošetřovatelů pracující v již zmíněné zahradě, kteří vám o zdejších zvířatech mohou nejvíce povědět. Zajímavý informativní dokument nejen o zoologické zahradě, ale i zvířatech a jejich potřebách.

Ahobsal insaeng (2004)

Přátelství, Opora, Spravedlnost, Smutek - Děti se do svých rolí naprosto vžily a splynuly s nimi v jeden pramen. Takové emoce u jediného filmu, jsem již dlouho neměl, hlavně konec je krásný a i když může někdo podotknou, že jsou zde Korejské filmy nadhodnocené, tak já si přesto nemůžu pomoci, ten pocit přátelství a laskavosti, které zahrál Seok Kim byl nádherný. 90 %