• Rodinný

3 Nindžové - Protiúder (1994)

Sice je to film pro děti, ale mě to baví, akční podivaná, kdy tři kluci s uměním ninja bojují proti padouchům, co chtějí ukrást starodávnou dýku. Sympatické herecké výkony, jen film narušovali ti tři metalisti, ale na to sem si taky zvykl. Rozhodně příjemně strávené odpoledne u tohoto filmu.4*

Zeměkoule (2000) (pořad)

Z tohoto pořadu pochází legendární scéna o Bohdalové.kde ji pohřbili a Lábus hrál paní, která všechny role odehrála jakože za ní. :) jinak nic moc pořad, sledoval jsem každý díl, ale spíš, protože jsem byl předpuberťák a vkaždém díle byly nahotinky. :) 3*

Na palmě! (2000) (pořad)

výborný pořad se Zdeňkem Izerem a Markem Dobrotinským. Mělo to šťávu, drajf a nebylo to takové ulítlé jako jeho pozdější pořady na Primě. Z tohoto pořadu pochází i spousta scének, které zlidověli. Parodie Lunetiků, rom na pracáku, bazar, hospoda a další.Nebo se mi líbilo, jak nachytali Ebena, když mu ukradli motor.:)

Taxi, prosím ! (2002) (pořad)

Některé jízdy byly lepší, některé horší, ale byl to dobrý pořad.Legendární je, jak Kraus veze Krause ml. nebo Leoše Mareše.

Ok – Občan Kraus (2001) (pořad)

Nebylo to tak vtipné jako Další, prosím, ale rozhodně to byl dobrý pořad. Vtipné, hostům Kraus dával, co zabrat a mělo to grády. Škoda, že to mělo asi jen dva díly.

Pohřešovaný (2012) (seriál)

já nemám tomuto seriálu co vytknout. Výborně propracovaný děj, skvělé herecké výkony, Terezka Voříšková, na kterou mám slabost. Nejlepší seriál, co jsem za poslední dobu viděl a doufám, že to další řady nezkazí. Jednoznačně poprvé a myslím, že toto hodnocení dlouho nedám, ale musím Missingu dát 100%. Doporučuju ke shlédnutí všem, co mají rádi napínavé akční seriály.

S.O.S. (1994) (pořad)

V tomto pořadu se vystřídalo spoustu lidí. Sosákova pětka, nevím, kde je mu konec, Pavel Anděl, dokonce prý i Leoš Mareš. Pro nás to bylo něco nevídaného, pořad, kdy chodili tři hodiny klipů, mezi kterými byly jak nové,tak staré klipy a chodily od začátku do konce a ne jak v medůze nebo esu, kde je sestřihali. Škoda, že tento pořad prima zmrskla později jen na hodinu a později jej zrušila zcela.

Doktoři z Počátků (2013) (seriál)

tak první díl mě naebavil, vadilo mi, že z Písaříka udělali takového retarda a celé mi to přišlo jako nudnější Ordinace, která se podobá seriálům typu Příkopy, Náves apod. 2 díl úplnej opak. Vtipné, dynamické a i herecké výkony mě bavili mnohem víc. Dokonce i Laurinová tu ukazuje, že nemusí hrát jen samé upíštěné slepice a to si myslím, že už jenom kvůli této věci, má tento seriál plus.A druhé plus za Termerovou, Postraneckého, Písaříka a Stránského. Po 2 serii to je nuda a trapnost.

Lehká jako dech (2013) (TV film)

Na jednu stranu nic moc scénář a zpracování mohlo být mnohem zajímavější. N adruhou stranu téma, které je stále aktuální. Maldé holky chtějí být štíhlé a jsou ochotny proto dělat šílené věci jako hlavní hrdinka. Nicméně herečka, co hrála hlavní hrdinku mi nebyla příliš sympatická. Plus dávám za Štěpána Krtičku, Filipa Bařinu, Marii Luisu a Milana Šimáčka, takže 3* a 60%.Doporučení pro Olmera, Chytrovou už neobsazovat, je velice špatná herečka.