• Rodinný

Co v detektivce nebylo (2013) (TV film)

Detektivní komedie insprirovaná kriminálním námětem jednoho mladého souseda hlavního hrdiny. Velice zajímavě zpracováno, ale ve výsledku průměrná česká tv komedie. Plus za všechny herecké výkony.4*

Rekvalifikace (2011)

Když bych tento film nebral vážně a bral to jako satiru, tak by se to možná dalo. Asi dvakrát sem se i zasmál, ale jinak tento film je směs trapnosti a amaterismu. Štancel jako režisér hrůza, scénář ten je ještě horší a kameraman ten taky za moc nestál. Nejvíc, co mě dostalo, že mají kameru na tv filmy. Rekvalifikace je důkazem toho, že dnes tu může točit každý blbec, který sežene peníze na film. Nechápu, kdo financoval tento film, vím jen, že měl dobrou reklamu, ale v kinech propadl a já se ani nedivíím. Dát za toto peníze za lístek do kina, tak je chci za každou cenu zpátky, protože toto je zlodějna, chtít za tento film jakoukoli částku. Jedinný světlý moment na filmu je Pavel Vondruška, který tu hraje dědulu s Alzeimerovou nemocí a Sitta se Štolpou. Jinak je to jedna jedná velká trapná, nudná, rádoby komedie. Ale na druhou stranu je dobře, že se někdo pokusil natočit film o problému dnešní doby. Nezaměstnanosti.20%

Dé pětka (2013) (pořad)

Adam je prostě, jak říkají holky, slaďouš a sexouš. A tuto kombinaci uplatňuje i v této hitparádě. Dobře mu sekunduje sympatická Martička a hrají docela dobré písničky. Hitparáda mi přišla vtipná a některé vstupy byly docela vtipné, ale v rámci šetření na čt moderátory později vyhodili a nechali jen decibelku, kterou dabuje Marta, takže v podstatě z dobrého pořadu udělali nudnou hitparádu. 3*

Špačkovi v síti času (2013) (seriál)

Schválně jsem si tento seriál stáhnul, protože v něm hraje kamarád a hlavně jsem chtěl vidět usilovnou práci Karla Smyczska, který tři roky točil tento seriál. Seriál hodnotím 4*, protože se mu podařilo zatím udělat zajímavý seriál pro děti, zajímavé efekty, děj a povedené herecké obsazení .

QI XL (2013) (pořad)

Super pořad. Šmoldas, Hezucký, Knor, Kohák nebo Vydra tomu dávájí šmrnc a vtip. Dokonce to tu sluší i Leošovi.

Jedlíci aneb Sto kilo lásky (2013)

Po dnešku nechápu hodnocení uživatelů csfd a podezřívám redaktory film.moviezone a idnesu, že mají nevyřízené účty s Tomášem Magnuskem.Dnes jsem viděl jeho Jedlíky aneb sto kilo lásky. Čekal jsem hrozně nudný film, který bude zpracováním připomínat Crash road nebo Poslední výkřik, že to bude podobná blbost. Ale já jsem se občas i bavil, film není žádným zázrakem, ale je to příjemný oddychový film. Kdo v tom nevidí smysl, tak prostě 5 lidí jede na odttučňovací kůru, jedna vyhaslá hvězda, kvůli kariéře, tragéd Luboš Veselý, kvůli sázce, Patrasová, kvůli muži, Tomáš kvůli rodině a Andrlová kvůli Georgovi. Jednoduchý děj, který je, ale udělán koukatelně.Možná ti, co ten film viděli a negativně hodnotili, ho brali moc vážně, ale je to komedie a myslím si, že se Magnuskovi podařilo natočit film, který neurazí. Na film.moviezone Tomáše Magnuska označili za šmejda, že za své filmy bere vstupné. Šmejd byl ten, kdo tu recenzi psal, za to, že si za to nechává platit. Kdyby ten redaktor měl natočit takový film, tak by jsme se dočkali jenom nějáké nekoukatelné sra**y.Za mě Jedlíkům dávám poctivých 40%

Experti (2006)

Tento film není tak špatný jak hodnocení na tomto serveru. Sice nevím, jestli to má být agitka na alkohol, sex nebo to má být o programatorech,ale rozhodně díky Hádkovi se na to dalo koukat. Jenom někdy to vypadalo, že už scénáristům došel dech. 40%

Čtyřlístek ve službách krále (2013)

skvělá animace, zajímavý příběh a výborné vzkříšení, možná trochu pozapomenuté komiksové legendy. Celý film umocňuje ještě lepší dabing. Nemám rád české animované filmy z poslední doby, ale tento film jsem si náramně užil. 4*

QI - na vše máme odpověď (2013) (pořad)

Po prvním díle hodnotím velice kladně. vtipné a díky knorovi a hezuckýmu to mělo šťávu.

Jak se krotí krokodýli (2006)

Vtipná rodinná komedie. Nebral bych to jako pokračování filmů s Tomášem Holým, ale jako samostatný film. Je to taková vesnická komedie s dětmi. Má to dobrý scénář a příjemnou atmosféru dotváří pěkná horská příroda.4*