• Rodinný

Čtyřlístek ve službách krále (2013)

skvělá animace, zajímavý příběh a výborné vzkříšení, možná trochu pozapomenuté komiksové legendy. Celý film umocňuje ještě lepší dabing. Nemám rád české animované filmy z poslední doby, ale tento film jsem si náramně užil. 4*

QI - na vše máme odpověď (2013) (pořad)

Po prvním díle hodnotím velice kladně. vtipné a díky knorovi a hezuckýmu to mělo šťávu.

Jak se krotí krokodýli (2006)

Vtipná rodinná komedie. Nebral bych to jako pokračování filmů s Tomášem Holým, ale jako samostatný film. Je to taková vesnická komedie s dětmi. Má to dobrý scénář a příjemnou atmosféru dotváří pěkná horská příroda.4*

Babovřesky (2013)

Docela dobrá komedie, musím přiznat, že jsem se i zasmál. Sice mi to přišlo občas nudné, ale ve výsledku se na to podívám klidně znova. Jasné není to žádný extra kulturní zážitek, ale je to prostě oddychovka ke kafi, kdy se chcete jen smát. Jen mi vadila, ta reklama na deník Metro a hlavně na rádio Impuls. Ale bez toho, už se český film točit asi nedá.

Operace Dunaj (2009)

Tento film je velice nudný. sledoval jsem ho, když to běželo na nově, ale z velkých očekávání, zbyla jen nuda. Film je zbytečně zdlouhavý a chyběl tomu nějáký větší spád. Jedinné sympatické výkony na tomto filmu jsou naši herci, jinak poláci totální nuda. Dokonce je mi líto našich herců, že v této trapárně hráli.30%.

Poslední výkřik (2012)

Po dějové stránce mě tento film bavil. Sice herecké umění Honzy Kučery, Vojtěcha Hájka a Marka Jurčíka bylo strašné a když už chtěli natočit horor, tak si měli vybrat aspoň dobré herce, ale jinak mě to bavilo. Štěpán Turek, který šišlá a neumí mluvit, tam neměl co dělat. A teď. Kamera, kterou to točili, by nebyla vhodná ani pro tv film. Jakákoli tv blbina z čt nebo nekonečný seriál má kvalitnější kameru než měl tento film. Navíc ten kameraman vypadal, že byl student 2.ročníku famu. Zvuk docela hrozný. Takže celkový dojem, film dějově, žádná hrůza, ale jeho zpracování strašné. Kučerovi by měli dát peníze na film, aby točil pořádné filmy a nezabíjel takto svoje nápady. Pokud Bastardi stáli milion, tak toto muselo stát tak půl milionu, protože Bastardi, byly obrazově i zvukově mnohem kvalitnější a hráli tam daleko větší esa. Jinak velké plus za Mira Šmajdu. On je neherec, ale ten přirozený projev mu slušel.

Hysteria: The Def Leppard Story (2001) (TV film)

Def Leppard je právem nejlepší a nejznámější hardrocková skupina, která válí už 36let. Tento film je skvěle zpracovaný, stejně jako je skvělá hudba této skupiny. Jako každá kapela, i Def Leppard mají svůj příběh, ale mě se líbilo, jak se s tím dokázali vyrovnat, ať už když Rick Allen přišel o ruku nebo se smrtí kytaristy Steva. A v roce 2008 mě dostalo spojení s Taylor Swift. Nemám rád tyto umělé spojení rockerů, s popíkařema, v jejím případě country. Ale viděl jsem jejich koncerty s ní a to je dokonalost. Samozřejmě 5*, protože mě tento film bavil a za celou dobu jsem neměl nutkání ho vypnout nebo zastavit.

Signál (2012)

výborný námět, možná dokonce scénář, ale tohle je průměrný film svým nudným zpracováním. Po hodině filmu se mi chtělo spát, druhá hodina se už docela rozjela. Co mě na filmu bavilo byl Menzel a zachraňoval to Dyk s Hádkem. Když už prostě seženou peníze z fondu kinematografie a do koprodukce Novu, tak to mají natočit pořádně a mají si vážit šance točit, takto to beru, že to je výsměch Nově a všem, co do fondu kinematografie přispívají.Dávám plus jen za hudbu od Nightworků. Prostě je to oddechová komedie, která nepotěší, ale ani neurazí, takový film, u kterého můžete totálně vypnout.

Crash Road (2007)

Nechápu hodnocení spousty z vás. Tento film není nijak geniální, ale je to takový průměrný film o holce, co hledá smysl života a hledá hodné lidi. Co dodat? Kryštof je rocker a jde proti proudu a tímto filmem rozhodně šel. Radek Kuchař by neměl hrát, protože je hrozný. Film se ve kvalitě rovná Mému vysvlečenému deníku.25%

3 nindžové v zábavním parku (1998)

Nechápu hodnocení mnohých z vás.toto je opravdu povedená akční podívaná, sice pro děti, ale neurazí ani dospělého. Noví herci ukazali, že umí ninja umění jako jejich předchůdci a musím říct, že pokud neměli dubleri, tak jim to šlo na výbornou.Za ninja umění, za výkony hl.hrdinů a za Hulka Hogana dávám 4*