Černý jestřáb sestřelen (2001)

Líbí se mi jak režisér šel s vojáky přímo do boje. Měl jsem pocit, že jsem opravdovou součástí děje. Tuhle reálnost musím vypíchnout.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Hodně vtipný seriál. Na jehož základě jsem pořídil i knihy. Ty jsou možná ještě lepší. Seriál určitě nestojí na filmařském umění, ale pouze na vtipnosti dialogů a situací.

Česká RAPublika (2008)

Hodnotím kladně. Čekal jsem onanii nad vlastním egem jednotlivých protagonistů. Zcela v duchu předsudků. O to víc jsem byl překvapen, když tyhle tvrdý a drsný kluci smekali před H.H. a ukázalo se, že lingvisti a další vědci jsou stejně nad věcí a ještě k tomu chytří. Jsem rád, že hiphopeři dokázali přijmout i jiné názory a patří jim dík. Občas jsem se bavil nad jejich vtipy občas nad jednoduchostí.

Česká soda (1993) (seriál)

Je to druh humoru, který mám opravdu rád. Jsem rád, že pro tvůrce není opravdu nic tabu.

Česko hledá SuperStar (2004) (pořad)

Model poředu, který se brzy okouká. stěží jsem vydržel koukat na první sérii. Ty další už nechápu. Prostě pořad, který vyrobí "hvězdu", která se pak vyjadřuje k důležitým tématům. Což je dost zvrácený, zvlášť když to jsou lidi co nic neumí.

Československý filmový týdeník (1954) (seriál)

Výborný počin vzít už natočené Týdeníky a odvisílat je znovu. V těch 10 minutách se člověk dost dozví o době před padesáti lety.

Český sen (2004)

Krásná ukázko blbosti lidí. Myslím, že po shlédnutí je stále dost lidí co věří reklamě. I to je obrázek dnešní deformované společnosti. Ve svém důsledku je choví spoluobčanů dost smutné.

Četnické humoresky (2001) (seriál)

Takový milý seriál. Který neurazí a potěší dobrou řemeslnou prací a výkony herců. Některé díly jsou až primitivní, ale to nemůže zkazit dobrý dojem z celku.

Čistá duše (2001)

Takhle nějak by mohla vypadat psychická nemoc. Mám pocit, že filmu se jí podařilo zachytit dost dobře.

Člověk ze železa (1981)

Celou dobu jsem měl pocit beznaděje a tíhy. Z toho mne vyvedla až pasáž s rozhovorem ve vězení. Paradoxně. Víborně udělaný film, kde se střídali záběry z archivu. Vnitřní boj Winkela je znát skoro v každé scéně. Prostě výborná výpověď o své době nadčasově natočené téma o svobodě a touze.